"ÖLÜME Mİ? DÜĞÜNE Mİ?" TİYATRO OYUNU SEYİRCİ KARŞISINA ÇIKIYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

“ÖLÜME Mİ? DÜĞÜNE Mİ?” TİYATRO OYUNU SEYİRCİ KARŞISINA ÇIKIYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Emek tiyatrosu “Ölüme Mi? Düğüne Mi?” adlı tiyatro oyunuyla 24 Aralık Pazar günü saat 20.30’da Barış Manço Kültür Sanat Merkezin’de seyirci karşısına çıkıyor.

Bandırma Emek Tiyatrosu’nun sahnelenecek olan  oyununu  Batuhan Duha TURHAN yönetiyor. Oyunun Yazarlığını daha lise Öğrencileri olan Yunus Bükey ve Kenan Gül kaleme almıştır. Oyunun Oyuncu Kadrosu Bandırma Emek Tiyatrosu’nun Yetiştirdiği Beste Gülşen, Seray Yankol, Kutup Berk Ildırar, Ali Gülmüş, Orkun Kahraman, Petek Öngüç, Soner Akdağ, Simge Şahin, Recep Türkan oluşturmaktadır. Oyunun teknik görevlerini ise Ayşegül Karacagil, Aleyna İkra ve Özlem Gündoğdu üstlenmektedir.

Absürt komedi olan tiyatro oyununun konusu:
Birbirinden değişik karakterlere sahip bir ailenin çapkın ve üç kağıtçı babasının hastaneden aldığı yanlış raporla bir ay içerisinde öleceğini düşünerek çocuklarına vasiyetini bırakmasından sonra evin cin con tipli kızı Feride’nin evlenme isteğiyle başlayan sürprizlerle dolu absürt komedilerle beslenilmiş güldürürken düşündüren düşünürken de keyif alacağınız esprilerin ve karakterlerin oluşturduğu bir tiyatro oyunudur.

Bu oyunun sponsorluğunu
Big Yellow Taxi, Ebru Fotoğrafçılık, Amerikan Kültür Koleji İngilizce Kursu, Sezer Rent A Car, Cafe de Mola, Atak Reklam, Ezer Fidancılık, Ayyıldız Kokoreç, Akdağ Production üstlenmektedir.
İletişim için: 0546 285 10 33 no’lu telefon numarasından bilet temini ve  yer rezervasyonu yapabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.