TATİL ZAMANI
foto-deniz1

OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ…

Paylaş
 

BANDIRMA YÜKSEKÖĞRETİM BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMALAR VAKFI

VAKIF TOPLANTISI Çalışmalarını 1997 yılından itibaren sürdüren Bandırma Yükseköğretim Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Vakfı Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.VAKIF TOPLANTISI 4 docx

Toplantıya Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, Bandırma Belediye Başkan Yrd. Mehmet Sert, Rektör Yrd. Prof. Dr. Alpaslan Serel, vakıf üyeleri ve üniversitemiz öğretim üyeleri katıldı. Toplantıda üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir açılış konuşması gerçekleştirdi.

VAKIF TOPLANTISI 2 docx

Konuşmasında vakfın sadece üniversitenin değil şehrin vakfı olduğunu belirten Rektör Özdemir; “Vakfımızın faal hale getirilmesi gerekiyor. Bunun içinde değerli vakıf üyelerinin desteğini daha çok ihtiyaç duyacağız.  Bizim hedefimiz vakfımızı Bandırma ve Balıkesir’in en aktif vakıflarından biri haline dönüştürmek. Üniversitemiz genç bir üniversite. Bu nedenle de üniversitemizin ihtiyaç duyduğu birçok konuda vakfımızın desteğine ihtiyacımız var. Vakıf üyelerinin görüşünü almak bizler için son derece önemli. Vakfımızla ilgili güzel kararları hep birlikte almak ve genel kurul üye sayısını daha da artırmak istiyoruz.” dedi.

Vakfın Adı Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Vakfı Olarak Değiştirildi

 

Toplantıda, başlangıçta İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne destek amacıyla kurulan vakfın, yapılan senet tadilatı ile üniversite vakfına dönüştürülmesi konusu görüşüldü. Genel Kurul kararı ile vakfın Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Vakfı olarak çalışmalarını sürdürmesi kararlaştırıldı.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.