Okul Öncesi Eğitim Seti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eğitim doğumla birlikte başlar ve ölene kadar devam eder. Daha kişilikli ve daha iyi yetişmiş çocukların hayatında okul öncesi eğitim aldıkları artık açıkça belli olmuştur. Bu yüzden ülkemizde de okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmiştir ve 2019 yılı sonuna kadar bakanlığa bağlı bütün ilköğretim okullarında ana sınıflarının açılması tamamlanmış olacaktır. Ulusal çaptaki eğitimin bir hedefi de budur. Bu zeminde okul öncesi eğitim seti de bu kurumların ihtiyaç duyacakları eğitim aracı olacaktır.

Eğitim Seti Nedir?

6 yaş ve daha küçük çocuklar için hazırlanmış eğitim setleri okul öncesi eğitimde sık sık başvurulan kaynaktır. Hem resimli hem yazılı, bazen boyamaya müsait, hikayelerin birbirini tamamladığı, seri halinde hazırlanmış kitaplardır. Örneğin 3-4 yaş grubu için hazırlanmış bir okul öncesi eğitim seti içinde çizgi çalışmaları, boyamalar, meslek gruplarını tanıma, duyguların anlatımı, sayıları, şekilleri ve renkleri tanıma gibi konular yer alır.

Fiyatlandırma Hakkında

Firmamız tarafından www.okuldestek.com adresi üzerinden satılan bu setler şimdi % 58 oranında indirimli fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Aç Karnına Tuzlu Su İçmenin İnanılmaz Faydaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okul Öncesi Eğitim Seti

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x