OKUL BAHÇELERİNİN TEMİZLİĞİ BELEDİYEMİZDEN | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

OKUL BAHÇELERİNİN TEMİZLİĞİ BELEDİYEMİZDEN

Paylaş
 

“Çocuklarımız bizim en değerlilerimiz” bilinciyle hareket eden Bandırma Belediyesi çocuklara ve onların eğitimlerine destek veriyor. Daha temiz ve daha hijyen bir ortamda eğitimlerini alabilmeleri için 2015 yılında başlatılan “Okullar Hayat Olsun” proje kapsamında kentimizde bulunan tüm okulların bahçe temizliği Bandırma Belediyesi Temizlik İşleri Birimi tarafından yapılıyor.

Periyodik olarak ve gerek görüldüğünde ise temizlik yapılacağı zamandan önce okul bahçeleri personel eliyle veya süpürge makinası aracılığıyla temizlenmektedir. Bahçe temizliği yapılan okullarımıza gerek görüldüğü takdirde bahçenin yıkanma işlemi de gerçekleştiriliyor.

Okul bahçe temizliği dışında da okullarımıza çeşitli destekler sunuluyor. Okul yönetimlerinden gelen talepler doğrultusunda okul bahçesi ve çevre düzenlemesini yapılıyor. Okulların faaliyetlerinde onlara destek veriliyor. Gelen taleplere göre okullarımıza projeksiyon cihazı veriliyor. Geçtiğimiz günlerde de tüm okulların top ihtiyacını karşılayacak miktarda futbol, voleybol ve basketbol topları okullara teslim edildi. Çocuklarımıza kitap ve kırtasiye desteği veriliyor. Okullar Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olması ve bütçesinin oradan karşılanmasının gerekmesine rağmen Bandırma Belediyesi çocuklarımızın daha iyi eğitim alabilmeleri için imkanları ölçüsünde destek veriyor. Tüm çocuklarımıza eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.