TATİL ZAMANI
foto-deniz1

Öğrencilerin Başkan Uğur Sevgisi

Paylaş
 

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, İvrindi ilçesinin Gökçeyazı Mahallesi’nde bulunan Gökçeyazı Şehit Rıdvan Çetinkaya İlkokulu’nu ziyaret etti. İlk ve ortaokulun aynı binada hizmet verdiği okulda çocuklar Başkan Uğur’a sevgi gösterisinde bulundu.

BAŞKAN TALİMAT VERDİ OKULUN BAHÇESİ DÜZENLENDİ

Gökçeyazı’daki ilkokulun bahçesi Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un verdiği talimat ile daha da güzelleşti. Kent Estetiği Dairesi tarafından okulun bahçesine, spor sahası, çocuk oyun parkı, dinlenme alanı, satranç sahası yapıldı ve çevre düzenlemesi gerçekleştirildi. Yapılan işleri yerinde denetleyen ve inceleyen Başkan Uğur, Kent Estetiği Daire Başkanı Zerrin Ağyar’a teşekkür etti.

KINALI ELLERİNİ BAŞKANA GÖSTERDİ

Gökçeyazı’daki okul ziyaretinde öğrencilerle birlikte vakit geçiren Başkan Uğur, onlarla spor sahasında, oyun parkında, dinlenme alanında vakit geçirdi, bol bol sohbet etti. Bahçe düzenlemesinin yapıldığı kompleksteki kamelyada onlarca çocukla beraber oturan Başkan Uğur’un yanına gelen minik bir kız öğrenci, ellerine yaktığı kınayı Başkan’a gösterdi. Çocukların yoğun ilgi ve sevgi gösterisinde bulunduğu Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, daha sonra folklor ekibindeki öğrencilerin kendisine takdim ettiği çiçeği aldı, minik öğrencileri öpüp teşekkür etti.

SINIFTA BAŞKAN VAR 

Başkan Uğur’un İvdindi Gökçeyazı Mahallesi’ndeki ilkokul ziyareti vatandaşlar tarafından da ilgi ve takdirle karşılandı. “Onlar bizim yarınımız” diyen Başkan Uğur, çocuklarla her fırsatta tek tek ilgilenip sohbet etti. Okul binasında bir sınıfı da ziyaret eden Başkan Uğur, öğretmen ve öğrencilere iyi dersler diledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, okumayı yeni öğrenen çocuklardan birinin okuduğu hikayeyi dinledi, minik öğrenciyi tebrik etti, öğrencilere Büyükşehir Belediyesince hazırlanan kitap seti hediye etti. Sınıflarında Büyükşehir Belediye Başkanını görmenin heyecan ve mutluluğunu yaşayan öğrenciler, Başkan Uğur’a teşekkür ettiler.

Okul müdürü Musa Çelik’ten bilgiler alan Başkan Uğur’a okul ziyaretinde, AK Parti İl Başkanı Dinçer Orkan, İvrindi Belediye Başkanı Recai Baytar, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Osman Yenidoğan, BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları eşlik ettiler.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un ziyaretiyle bayram havası  yaşanan okulda vatandaşlara lokma hayrı yapıldı. Başkan Uğur, Büyükşehir Belediyesi olarak eğitime de her zaman destek olmaya devam edeceklerini, okullardaki bu tür bahçe düzenlemeleri vs. ihtiyaçları gidermeyi de sürdüreceklerini ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.