ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

Paylaş
 

İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mutlu Aslan Türkiye Wushu Federasyonunun Antalya’ da düzenledikleri Türkiye geneli öğrencilerin katıldığı Karate, Güreş ve Karma Sanatında dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi.
Antalya’ da yapılan, Türkiye çapındaki yarışmayı Bandırma’ dan Ay yıldız Anadolu Lisesi, ŞMG Anadolu Lisesi, Final Temel Lisesi, Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi ve Ticaret Odası Ortaokulu öğrencilerinin katıldığı yarışmada dereceye giren öğrenciler ve okul müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mutlu Aslan’ı makamında ziyaret ettiler.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederek, “Öğrencilerimiz Antalya’ da düzenlenen TOKAİDO Türkiye Şampiyonasında çeşitli dereceler almış durumdalar, kendilerini tebrik ediyoruz. Önemli başarılar sergileyerek Bandırma’mız adına gurur verici bir başarı göstermiş bulunuyorlar. Bu anlamda Bandırma’da önemli başarı elde edilmiş bu spor dalında, Türkiye çapında başarıların devamını diliyoruz. Daha ileri ki günlerde kendilerinden Avrupa ve Dünya Şampiyonlukları bekliyoruz” dedi.
Yarışmada dereceye girip madalya alan öğrencilerden Ömer Faruk Yabaş, Miray Su Gemicioğlu, Kerim Yıldırım, Ozan Mirza, Emir Atış, Emre Sevinci, Melisa Sena İnevi, Hilal Öztürk, Aysima Ersin, gösterdikleri başarıdan dolayı hediyelerini Müdür Vekili Mutlu Aslan’dan aldılar.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.