ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ DERS KİTAPLARI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

EĞİTİM DESTEK EVİ’NDEN ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ DERS KİTAPLARI DAĞITILDI.

Bandırma Belediyesi bünyesinde eğitim çalışmalarını başarıyla sürdüren Eğitim Destek Evi’nin yeni dönem çalışmaları aralıksız sürüyor. Yeni eğitim döneminin başlamasıyla birlikte Belediye Nikah Salonunda yer alan dersliklerde toplam 167 öğrencimize eğitim desteği sağlayan Eğitim Destek Evi, yeni dönemde geçmiş başarılarının üzerine çıkmayı hedefliyor.

Geçmiş eğitim döneminde öğrencilerin tamamının hedefledikleri yerleri kazanmasında büyük katkı sunan Eğitim Destek Evi, bu yılda öğrencilerimizin eğitim çalışmalarına katkı sunmak amacıyla her yıl olduğu gibi Ders ve Kaynak Kitapları, Konu Testlerini ücretsiz olarak dağıtımını gerçekleştirdi.

Ders kitapların dağıtımında yer alan Belediye Başkanı Dursun Mirza, öğrencilere kitapları dağıtarak Eğitim Destek Evi çalışmaları hakkında öğrencilerle sohbet etti. Başkan Mirza, kitapların dağıtımının ardından yaptığı açıklamada bu yılda hedeflerinin tüm öğrencilerin arzu ettikleri okulları kazanmalarına katkı sunmak olduğunu söyledi.

Mirza: “Eğitim Destek Evimiz ile sürdürdüğü eğitim çalışmalarımız yeni dönem de tüm hızıyla devam ediyor. Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak, toplumda dayanışmayı geliştirmek, farklılıkları ortadan kaldırmak ve ihtiyacı olan öğrencilerimize de dershane eğitimi vererek Eğitim Destek Evi aracılığıyla öğrencilerimize katkı sunuyoruz. Bu güzel hizmet bu yıl 167 öğrencimize eğitim veriyor. Görüldüğü gibi kapasitemiz artıyor. Koordinasyon görevlilerimiz ve hocalarımızın gayretleriyle bu güzel proje her geçen yıl büyüyerek yoluna devam ediyor. Geçtiğimiz yılki eğitim döneminde öğrencilerimiz büyük başarılar elde etti. Öğrencilerimizin tamamı hedefledikleri okulları kazandı. Biz bu başarıyla büyük gurur duyduk. Bunda emeği geçen başta Koordinasyon Görevlilerimizden Yaşar Hocam olmak üzere Başkan Yardımcımız M. Fahri Sert’e ve öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.  

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ DERS KİTAPLARI

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x