ÖĞRENCİLERE TRAFİK EĞİTİMİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

ÖĞRENCİLERE TRAFİK EĞİTİMİ

Paylaş
 

Bandırma Cumhuriyet Ortaokulunda düzenlenen programa Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan ve şube müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İlçe Milli eğitim Müdürü Osman Özkan seminerde yaptığı konuşmada” Bu programlarla Tüm Türkiye’ de öğrenciler erken yaşta bu eğitimler de neler yapacaklarını öğreneceklerdir” dedi.
Özkan; “Bandırma’da katıldığım son program şimdi Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak konuştum. Öğleden sonra’ da Çanakkale ‘de İl Milli Eğitim Müdürü olarak öğrencilerle bulaşacağız” dedi.

Sürücü Eğitimleri Konfederasyonu ile Bakanlık Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile ülkemizdeki resmi ve özel tüm okul öncesi ve ilkokul öğrencilerine trafik kuralları ile trafikte uyulması gereken davranışların neler olacağının öğretilmesi ve trafik bilincinin erken yaşlarda öğrencilerin zihinlerine yerleştirilmesi amaçlanıyor. İlçe genelinde 8.272 öğrenciye Trafik ve çevre dersi ve trafik adabı eğitim semineri verilecek. Bu nedenle ilk seminer eğitimi Cumhuriyet ilkokulunda verilmeye başlandı.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.