OFANS GIDA'DAN SEZON ÖNCESİ HAZIRLIK YEMEĞİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

OFANS GIDA’DAN SEZON ÖNCESİ HAZIRLIK YEMEĞİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Superfresh ve Kocaman Balıkçılık’ın Balıkesir Bölge Bayisi olan Ofans Gıda çalışanlarına yaz sezonu öncesi hazırlık yemeği verdi. Çelikspor Lokalinde verilen yemeğe şirket çalışanları katıldı.

2002 yılından bu yana Kocaman Balıkçılık ve Superfresh’in Balıkesir Bölge Bayiliklerini yaptıklarını anımsatan Ofans Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Soner Koçoğlu, Superfresh’in 2 ürün grubunda faaliyet gösterdiğini söyledi. Koçoğlu “Bunlardan birincisi dondurulmuş ürünler burada unlu ürünler altında milföyden, mantıya, böreklerden, pizzaya ve pideye kadar değişik ürünler bulunmaktadır. Bunun dışında patates, sebzeler, meyveler, et ürünleri, köfteler, hamburger köfteleri ve tatlıya kadar giden su ürünlerine kadar dondurulmuş ürünlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca konserve sebeler ve ton balığı kategorinde de faaliyetler gösteriyoruz” dedi.

Koçoğlu “Bol çeşitli, zengin sofraların pratik çözümü Superfresh, bayram sofralarına bereketi taşıyor. Mantı ürünleri, köfte çeşitleri bayram sofralarının lezzetli vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır” ifadesini kullandı.

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.