"NEREYE GİTTİ BÜTÜN ÇİÇEKLER" | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

“NEREYE GİTTİ BÜTÜN ÇİÇEKLER”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Tuğrul Tülek’in yönettiği “Nereye Gitti Bütün Çiçekler” tiyatro oyunu bugün Barış Manço Kültür Merkezinde Bandırmalı izleyiciler ile buluştu. Oyuna Belediye Başkanı Dursun Mirza, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Sert, Meclis Üyeleri Ozan Tüm, Sami Türkmen ve çok sayıda tiyatro sever katıldı.
“Nereye Gitti Bütün Çiçekler” savaş mağduru kadınlara yardımcı olması için devlet tarafından gönderilen Amerikalı bir psikiyatr ve travma danışmanı ile burada yaşamaya mecbur bırakılmış 5 kadının hikayesini anlatıyor. Hikayelerin zaman zaman müzik aracılığı ile de anlatıldığı oyunda, bu 7 kadının enstrüman çalması ve şarkılar söylemesi de izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Şenay Gürler, Hale Akınlı, Goncagül Sunar, Feri Baycu Güler, Gözde Kansu, Melisa Doğu ve Ece Yüksel’in oynadığı tiyatro oyunu Bandırmalı tiyatro severlerden tam not aldı.
Oyunun sonunda Belediye Başkanı Dursun Mirza oyunculara gecenin anısına Bandırmayı simgeleyen plaketi ve çiçeği takdim ettikten sonra: “Böylesine keyifli bir oyunu Bandırmamızda sahneledikleri için Tuğrul Tülek’e ve oyunculara teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.