foto-deniz1

NE UMDU NE BULDU?

manset-ayakkabi
Paylaş
 

Bandırma’dan bir vatandaş internet üzerinden vermiş olduğu ayakkabı siparişini teslim alınca adeta şoka uğradı.

Bandırma’da bir vatandaş internet üzerinden siparişini vermiş olduğu 41 numara Toms marka süet ayakkabının siparişini kargodan teslim alınca adeta şoka uğradı. Çünkü internet sitesi üzerinden beğendiği ayakkabı modeli ile teslim aldığı paketten çıkan ayakkabının sadece numaraları aynıydı.

Konu ile ilgili gazetemizi arayan S.Ö. isimli Bandırmalı vatandaş kapıda ödemeli olarak 60 TL’ye vermiş olduğu beğendiği ayakkabı modeli yerine pazarlarda 20-30 TL gibi çok ucuz rakamlarla satılan kalitesiz ürünün geldiğini belirtti. Sipariş vermiş olduğu internet sitesinin ismini şuanlık gizleyen Bandırmalı S.Ö. dünden bu yana ilgili firmaya ulaşmaya çalıştığını ancak firmadan geri dönüş olmadığını eğer firmanın geri dönüş yapıp ürün para iadesi yapmaması durumunda ilgili sitenin ismini deşifre edeceğinin altını çizdi.

S.Ö. ayakkabı siparişi verdiği internet sitesindeki telefon numarası ve iletişim bilgilerinin kargo üzerindeki adres ve telefon numarası ile farklı olduğunuda belirtti.

Bir önceki yazımız olan Karesi Belediyesi Sağlıklı Kentler Birliği’ne üye oldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.