Mutfak Gereçlerinde Bir Dünya Markası - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

Mutfak Gereçlerinde Bir Dünya Markası

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Kurulduğu günden bu zamana dek geçen 74 yılda çevre dostu ve geri dönüşüm özelliğine sahip farklı kategorilerde mutfak gereçleri her evin başköşesinde yerlerini aldılar. Dünya genelinde çok büyük öneme sahip olan Reddot ve Good Design gibi düzenlenen tasarım yarışmalarından ödül kazanan marka, geçtiğimiz yıllarda bu ödüllere bir yenisini daha ekleyerek Focus Green yarışmasından ödül alarak başarılarını taçlandırdılar.

Mutfak Gereçleri Çeşitleri

Mutfak gereçleri olarak tavadan, spatulaya, kevgirden, saklama kaplarına, tezgâh düzenleyiciden baharatlıklara dek bir mutfakta mutlaka olması gereken ürünler tek bir sitede yer alıyor. Ürünlerin tamamı çevre dostu ve geri dönüşüm özelliklerine sahip bir şekilde üretiliyor. Ayrıca farklı renk çeşitleri ile şık bir görünüm kazandırıyor.

Bunların yanı sıra en son teknoloji ve yaşamı kolaylaştırma noktalarından yola çıkarak çok amaçlı mutfak robotları, elektriksiz mikserler ve ölçülü hamur açma matı ile yemek yapmak hem çok keyifli hem de çok daha kısa zamanda yapılabiliyor.

Mutfak gereçleri ve aradığınız her ürünü https://bencetupperware.com/Mutfak-Gerecleri-Urunler?cat=.154.163.164.165.166.167.168.169.170 sitesinden alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Doğru Seçilen Mutfak Eşyaları İle Besinleri Taze Saklayın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.