TATİL ZAMANI
foto-deniz1

MÜSPET DEĞERLER’İN KONUĞU BEKİR DEVELİ

Paylaş
 

Karesi’nin ödüllü projesi Müspet Değerler Mektebi’nin 3’üncü dersinin konuğu “Hikayelerle Anadolu İrfanı” adlı konferansı ile ünlü televizyon sunucusu Bekir Develi oldu.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın katılımıyla Karesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen konferansa Balıkesirliler de yoğun ilgi gösterdi. Kültürümüz, örf ve adetlerimizdeki değişimler, alimlerimiz, evliyalarımız ve onların hayatlarına dair konular anlatan Bekir Develi, konuşmasında 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşanan gerçek olayları da konu ederek milletimizin birlik ve beraberliğine dikkat çekti. Hem eğitici hem öğretici bir o kadarda eğlenceli hikayelerin anlatıldığı program çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu izleyiciler tarafından büyük beğeniyle izlendi.

Programın sonunda Bekir Develi’ye çiçek vererek, teşekkür eden Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, gençlerin ilim ve irfan ile buluşmasını önemsediklerini ifade etti. Türkiye’nin geleceğine ümitle bakmasının, ancak genç nüfusunun bilinçli ve donanımlı bir şekilde yetiştirilmesiyle mümkün olacağını söyleyen Yılmaz, “Karesi Belediyesi olarak sosyal faaliyetlerde gençleri böyle değerli insanlarla buluşturmak için çaba gösteriyoruz. Ben emeği geçen Kent Konseyi’ne ve Gençlik Meclisi ile bize değer katan Bekir Develi’ye teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Bir önceki yazımız olan KARESİSPOR ŞEYTANIN BACAĞINI KIRDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.