MÜSİAD BAŞKANI ALİ ŞENGÜL, YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPTI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

MÜSİAD BAŞKANI ALİ ŞENGÜL, YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPTI

Paylaş
 

Bandırma MÜSİAD (Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği) Başkanı Ali Şengül, Halk Bankası’nın üçüncü katındaki MÜSİAD Sosyal Tesislerinde Eylül Ayı yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıda MÜSİAD’ın Bandırma’ya yapacağı yatırımlar ele alındı.

Ali Şengül gazetemize yaptığı açıklamada “Üyesi olmaktan gurur duyduğumuz TEKMÜSKOOP Çorlu’da. Yaklaşık 800 metrekare dükkanların bulunduğu sanayi sitemizde inşallah akıllı binalar güneş panelleriyle desteklenecektir. Metrekareye 1 ton basınca dayanıklı katları ve içerisine tır girebilecek genişlik ve yükseklikteki dükkanlarıyla orta ve büyüme kapasitesi olan üreticilerimiz için tek elden yönetebilecekleri harika bir tesis imkanı sağlayacaktır. Bu imkanı üyelerine sunan kooperatifimizin hayata geçmesinde emeği geçen başta Genel Başkanımız Sn. Abdurrahman Kaan’a, fikir babası ve mimarı üst kurul başkanı Oktay Dede Başkanımıza, projenin her anında mesaisini harcayan üst kurul başkanı Ahmet Şekerli Başkanımıza, Tekirdağ MÜSİAD üyeleri adına Şube Başkanı Ahmet Candan ve ekibine ve tüm kooperatif üyelerimize teşekkür ederiz.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.