MÜSİAD, BANDIRMA'NIN İL OLMASI İÇİN TOPLANTI DÜZENLEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MÜSİAD, BANDIRMA’NIN İL OLMASI İÇİN TOPLANTI DÜZENLEDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

MÜSİAD Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Bandırma şubesi Bandırma’nın il olması için geniş çaplı toplantı düzenledi.

İhsaniye Mahallesinde Keskin Düğün Salonu’nda yılın ilk büyük yemekli toplantısına Büyük Şehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Başkan Yardımcısı İsmail Ay, belediye meclis üyesi Mimar Şerafettin Engüdar, belediye meclis üyesi Av. Tolga Tosun,
Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin ve yönetim kurulu, YEMTAR yönetim kurulu başkanı Abdullah Çolak, belediye meclis üyesi Ozan Tüm, Murat Gülmüş, BANSİAD Bandırma Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Cengiz Köseleci, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Muzaffer Şenveli, Ak Parti belediye meclis üyesi Göksel Karlahan, Oda başkanları, Ak Parti ilçe başkanı Alp Bostancı, Ayhan Atik, daire amir ve müdürleriyle basın mensupları katıldı.

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.