MÜSİAD BANDIRMA ŞUBE BAŞKANI ALİ ŞENGÜL'ÜN BASIN BAYRAMI MESAJI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

MÜSİAD BANDIRMA ŞUBE BAŞKANI ALİ ŞENGÜL’ÜN BASIN BAYRAMI MESAJI

Paylaş
 

Basında sansürün kaldırılışının 111. yıl dönümü sebebiyle, Bandırma MÜSİAD Şube Başkanı Ali Şengül basın çalışanları için mesaj yayınladı. Şengül yayınladığı mesajda:

 

“ Çağdaş ve demokratik hayatın vazgeçilmez temel unsurlarından olan basın, toplumun yapılanmasında ve gelişmesinde büyük rol oynamaktadır. Basın; meslek ilkeleri ve kişilik haklarına saygı çerçevesinde tarafsız, doğru ve hızlı biçimde bilgi ve haber vererek, halkın haber alma ve bilgi edinme hakkını sağlamada, özgürlüklerin ilerlemesi ve kamuoyu oluşumunda, kamu hizmetlerinin toplum adına denetiminde büyük bir güce sahiptir. Kamuoyunu aydınlatıcı bir görev üstlenen yerel basın kuruluşlarının, aynı bilinç ve görev anlayışı içerisinde, Bandırma’mızın sosyoekonomik ve kültürel yönden kalkınmasına katkı sağlamaya devam edeceğine yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta ilçemizde faaliyet gösteren yerel gazete, televizyon, radyo, dergi, internet gazeteleri ve haber ajanslarının temsilcileri olmak üzere tüm değerli basın çalışanlarının 24 Temmuz Basın Bayramı’nızı kutlar, başarı ve esenlikler dilerim” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan MEVLİD KANDİLİ'NİN ÖNEMİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.