MURAT HAZİNEDAR KARAR SONRASI İLK KEZ KONUŞTU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MURAT HAZİNEDAR KARAR SONRASI İLK KEZ KONUŞTU

Paylaş
 
google haberlerde takip et

CHP’li Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, görevinden uzaklaştırılmasının ardından kameralar karşısına geçti: Değil ben, ailemde bile bir tek FETÖ’cü yok.

İçişleri Bakanlığınca görevinden uzaklaştırılan Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, belediyenin önünde açıklamalarda bulundu.

“ABDESTİMİZDEN ŞÜPHEMİZ YOK”
Uzaklaştırma kararını basından öğrendiğini söyleyen Hazinedar, “Allah büyük. Biz abdestimizden şüphesi olmayan insanlarız.” dedi.

“SÜLALEMDE BİR TEK FETÖ’CÜ BULAMAZLAR”
Herkesin gözünün olduğu bir ilçenin belediye başkanı olduğunu belirten Hazinedar, “Basından öğrendiğim kadarıyla uzaklaştırılma gerekçem bir takım yolsuzluk iddialarıyla birlikte 2016 yılından itibaren yürütülen FETÖ’ye üye olmak suçundan yürütülen soruşturma. Değil ben, sülalemde FETÖ’cü bir tek kişi bulamazlar. İktidarın FETÖ’yü meşru gördüğü 17-25’ten önce bile nokta kadar işimiz olmamıştır. Olamaz.” şeklinde konuştu.

“KARARI BASINDAN ÖĞRENDİM”
“Hepinizden Allah razı olsun. Allah’ın verdiği canı Allah alır. Demokrasilerde de milletin verdiği yetkiyi millet alır. Henüz bana tebliğ edilmemiş basından öğrendiğim kararla ilgili düşüncelerimi daha önce paylaştım.

Beşiktaş halkının milletin bana yüklediği sorumlulukla, dört yıldız hizmet etmeye çalıştım. Çok zor şartlarda merkez siyasetin yerel yönetimlerde kurduğu vesayet altında hakkıyla çalışmaya çalıştım.

“MİLLETİN İSTEKLERİNE GÖRE HİZMET ETMEYE ÇALIŞTIK”
Parti, insan ayrımı yapmadan bu dört yıla yakın sürede çalıştık. Önümüze konulan bütün engellere rağmen kurumlar arası iş birliği çabalarımıza rağmen, milletin isteklerine saygı göstererek hizmet etmeye çalıştık.

“TÜRKİYE REKORUYLA SEÇİLMİŞ İLÇENİN BAŞKANIYIM”
Beşiktaş çok özel bir yer. Ben Türkiye rekoruyla seçilmiş ilçenin belediye başkanıyım.

“HAKKIMDA AÇILMIŞ DAVA YOK”
Hakkımda açılmış bir tek dava bulunmamaktadır. Ataşehir Belediye Başkanı’nın görevden uzaklaştırıldığı tarihe kadar hakkımda hep lehine karar verilmiştir. Ama o tarihten sonra belediyemize 16 müfettiş yollandı. Onlar da bir tek olumsuzluk bulamadı.

16 müfettişe belediyenin evrakları verildi. Ben nasıl soruşturmayı olumsuz etkileyebilirim. Bütün bunlardan bir şey bulamayanlar siyaseten verdiğimiz kararı altı boş gerekçeleri bildiriyoruz demişlerdir. Allah büyük. Biz abdestimizden şüphesi olmayan insanlarız.”

Bir önceki yazımız olan Bandırma Web Tasarım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.