MUHTARLARIMIZLA BULUŞUYORUZ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MUHTARLARIMIZLA BULUŞUYORUZ

Paylaş
 

Yeni Mahalle Muhtarımız Caner Akal ve Ayyıldız Mahalle Muhtarımız Hayri Işık Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret ettiler.

Tüm kurum ve kuruluşlarla olduğu gibi muhtarlarımızla da sürekli olarak diyalog içerisinde olduklarını belirten Başkan Mirza: Muhtarlarımızdan mahallelerimizdeki ihtiyaçları birlikte tespit ediyor, birlikte çözüm arayışları üretiyoruz. Muhtarlarımızın görüş ve önerilerini önemsiyoruz.

Ayyıldız Mahalle Muhtarımız Hayri Işık mahalleye yaptığımız tatlı su çeşmesi ve muhtarlık ofisi için teşekkür etti. Yağışlar bittikten sonra başlamayı planladığımız merdivenli sokak üzerinde sohbet ettik.

TAMİR EDİLEN YERLERİ YENİDEN TAMİR EDİYORUZ

Yeni Mahalle Muhtarımız Caner Akal ise doğalgaz nedeniyle kazılan ve AYKOME tarafından ihale edilerek tamir edilen yerlerin çöktüğünü söyledi ve fotoğraflarını gösterdi. Bizden yeniden tamir edilmesi yönünde bizden istekte bulundu. Maalesef ücreti ödenerek yapılan yol, doğru çalışma yapılmadığı için vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek için tekrar yapılması gerekiyor. Başka bir hizmet için kullanılabilecek kaynaklar aynı işin düzeltilmesi için kullanılması bizi üzüyor. Biz en başından beri Bandırma’da yapılan kazıların tamiratlarının yapma konusunda görev istediğimizi belirtmiştik. Geçtiğimiz aylarda yeni kazılan BASKİ kazılarının tamiratlarının yetkisi verildi. Umarım tüm kazıların yetkisi bize verilir. Ancak biz vatandaşımızın daha fazla mağdur olmaması için belli bir program yaptık. Girdiğimiz bölgeyi bu bizim bu bizim değil demeden tamir ediyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.