foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

muhtar
Paylaş
 

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcının öncülüğünde Bandırma Barış Manço Kültür Merkezinde muhtarlar toplantısı yapıldı.

Toplantıya Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma Devlet Hastanesi Baş Hekimi Muzaffer Şenveli, Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Süleyman Özdemir, Bandırmada görevli daire amirleri ve muhtarlar katıldı.

Toplantı Bandırma İlçe Sağlık Müdürü Dr. Başak Şen Ilgaz’ın Bandırmada bulunan sağlık kuruluşlarının çalışmaları hakkında bilgi veren sunumuyla başladı. Daha sonra Bandırma Devlet Hastanesi Baş Hekimi Muzaffer Şenveli konuşma sırasını aldı ve Hastane çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Muzaffer Şenvelinin konuşmasının ardından toplantının ana gündem maddesi olan muhtarlar toplantısına geçildi. Toplantıda Vali Ersin Yazıcı, Kaymakam Günhan Yazar, Belediye Başkanı Dursun Mirza, Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Süleyman Özdemir ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Temsilcisi Uzay Keskin muhtarların sorunlarını dinlediler. Sorunların çözümü hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

IMG_9033

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.