MUHTARLAR BELEDİYENİN DÜZENLEDİĞİ KAHVALTIDA BULUŞTU | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

MUHTARLAR BELEDİYENİN DÜZENLEDİĞİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediyesi 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla tüm muhtarları kahvaltıda ağırladı. Kahvaltıya Belediye Başkanı Tolga Tosun, Meclis üyeleri ile muhtarlar katıldı.

Kahvaltıdan sonra konuşma gerçekleştiren Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “18 aydır beraber çalışıyoruz. Güzel bir birliktelik olduğunu düşünüyorum. Bandırmamızın hem kırsalında hem de merkezinde çok ciddi çalışmalar yapıyoruz. Bundan önce ki muhtarlar gününde geçen yıl daha yeni Belediye Başkanıydık yapılanmalarımızı yeni oluşturuyorduk. O zamanki düşüncelerimizde her mahallemize en iyi şekilde hizmeti götürebilmek vardı. Ancak mart ayında yaşanan ve dünya krizine dönen pandemi ile beraber bütün planlarımızı ikinci plana atarak bunun yerine vatandaşlarımızın sağlığını korumak adına çalışmalara öncelik verdik. O dönemde muhtarlarımız ile çok özverili bir şekilde çalışma yürüttük. İmkanlar kısıtlı ihtiyaçlar sınırsız ancak Belediye olarak tüm mahallelerimize belirli bir program dahilinde hizmetlerimizi götürmeye çalışıyoruz. Sizler bizlerin mesai ve ekip arkadaşlarımızsınız. Sizler bizi ne kadar iyi yönlendirirseniz bizlerde o kadar organize şekilde iyi çalışırız. Belediye olarak her zaman muhtarlarımızın arkasındayız oradan oy geldi buradan oy gelmedi gibi bir düşünce içerisine girmeden Bandırma sevdalısı olarak tüm mahallelerimize eşit şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Organizasyon sonunda Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ve Meclis Üyeleri Muhtarlara günün anlam ve önemini belirten hediye takdiminde bulundular. Organizasyon hatıra fotoğraf çekimi ile son buldu.

Bir önceki yazımız olan "CEVİZ FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİ İÇİN HEDEFİMİZ KÜRESEL ÜRETİME ÖNCÜLÜK ETMEK" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.