MUHTAR TEMEL'DEN BAŞKAN YILMAZ'A ÖVGÜ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

MUHTAR TEMEL’DEN BAŞKAN YILMAZ’A ÖVGÜ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Karesi İlçesi Karaoğlan Mahallesi Muhtarı Ali Haydar Temel, Başkan Yücel Yılmaz’ın Zağnos Paşa Camisi’nde düzenleme yapmaya cesaret etmesinden dolayı gurur duyduğuna vurgu yaparak “Benim için şu ana kadar böyle bir belediye başkanı gelmemiştir. Paşa Camisi, Sultan Ahmet Meydanı gibi meydan oldu.” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Cuma namazının ardından AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, Karesi İlçesi Karaoğlan Mahallesi Muhtarı Ali Haydar Temel ve ekibiyle Zağnos Paşa Camisi ve civarındaki yapıları içine alan meydan düzenleme çalışmalarını inceledi. Zağnos Paşa Camisi Meydan Düzenlemesi projesinin 100 yılın projesi olduğuna vurgu yapan Muhtar Temel, Balıkesir’in tek tarihi varlığının Zağnos Paşa Camisi ve caminin yanındaki hamam olduğunu söyledi. Bugüne kadar sadece Başkan Yılmaz’ın caminin etrafında düzenleme yapmaya cesaret ettiğinin altını çizen Muhtar Temel “Benim için şu ana kadar böyle bir belediye başkanı gelmemiştir, niye çünkü şu camiyi düzenledikleri için… Bakın her zaman söylüyorum. Allah razı olsun. Burası Sultan Ahmet Meydanı gibi meydan oldu. Balıkesir’e ve Paşa Camisi’ne yakışır bir meydan oldu. Bu cesareti gösterdikleri için Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan EKREM BAŞARAN: “ONLARIN HAYAL BİLE EDEMEDİKLERİNİ, HAYAL ETTİK ve YAPTIK, YİNE YAPARIZ.” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.