MÜFTÜLÜKTEN KONFERANS | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

MÜFTÜLÜKTEN KONFERANS

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Santral Kültür merkezinde Bandırma Müftülüğü tarafından “İNSAN İLİŞKİLERİ” konulu konferans düzenlendi.
Konferansa Asım Yekeler “Kişisel Gelişim Uzmanı “, Bandırma Müftüsü Süleyman Küçük, müezzinler ve cami hocaları katıldılar. Ahmet Selahattin Cami Müezzini Ali Yasin Çalık tarafından kuran kerim okuyarak başladı. Bandırma Müftüsü Süleyman Küçük tarafından konuşma yapıldı.
Küçük “Bir dostumuzla, kendi hayatımızda paylaştıktan sonra bir dostumuzla paylaşıp hayatı güzelleştirmek adına yarınlardan, güzellikleri çoğaltarak hem kendi yaşantımızı hem de aile hayatımızda kendi haneyi saadetimizi, bu arada komşularımızla, dostlarımızla, mahallemizi ve elbette ki ilçemizi ve ülkemizin güzelliklerini çoğaltmak temel hedefimizdir.” Dedi.
Asım Yekeler “İnsan denilen varlık, doğduğundan ölünceye kadar her gün bir tuğla koyması gerekir. Hayatımızın sonuna kadar bir gün öğretmen, bir gün öğrenci gün gelecek 90 yaşındaki amcamıza bir şey öğreteceğiz, gün gelecek 7 yaşındaki bir çocuktan bir şeyler öğreneceğiz. Ne öğretirken kendimizi bir şey zannedeceğiz, ne de öğrenirken gocunacağız. İnsan ilişkileri gerçekten çok önemlidir” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.