MÜFTÜLÜK HER AKŞAM ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE İFTAR VERİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MÜFTÜLÜK HER AKŞAM ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE İFTAR VERİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Müftülüğün Diyanet Okuma Salonu ve TDV Bandırma Şubesinin bulunduğu mekanlarda ilçemizde bulunan Bandırma 17 Eylül Üniversitesi öğrencilerini ağırlamaya devam ediyor.

İlçemizde görev yapan Din Görevlilerinin rehberliğinde her akşam asgari 170 öğrencinin katıldığı iftar programlarında Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve İlahiler icra ediliyor. Müftü KÜÇÜK’ün Ramazan ayının faziletini yansıtan konuşmaları ilgiyle dinleniliyor.

Fiziki şartların elverdiği ölçülerde ve öğrencilerimizin de gayretleriyle paylaşmanın kıymetini, mümin kardeşliğinin idrakını, yıllar sonrasında zihinlerde güzel anıların kalmasını hedefleyen bu yaklaşımın ilçe halkının ve hayırsever vatandaşlarımızın sahip çıkmasıyla daha da yukarılara çıkarılması ve yelpazenin genişletilmesi çalışmaları devam etmektedir.

İftarlara katılan öğrenciler yaptıkları dualarına, katkı veren hayırseverleri, iftar sofralarının hazırlanmasında emeği geçen öğrenci kardeşler, zamanlarını bu faaliyetler için vakfeden Din Görevlilerini de katarak Müftü KÜÇÜK’e olan şükranlarını ifade ediyorlar.

f2b475da-41cb-4d6a-b12e-47b9e710a64c_800x450

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.