MÜFTÜ HAMDİ GEVHER BASINLA TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MÜFTÜ HAMDİ GEVHER BASINLA TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma’ya yeni atanan müftü Hamdi Gevher, Eken Prestige Otel’de Bandırma basını ile kahvaltılı tanışma toplantısı düzenledi.

Bandırma’daki yerel basın, muhabirler, gazete sahipleri ve din görevlileri ile müftülük çalışanları kahvaltıda bir araya geldiler.

Müftü Gevher, yaptığı konuşmada yapılan çalışmaları anlattı. Hizmet içi eğitim kursları hakkında bilgi verdi. “Başta Bandırma Kaymakamımız Sayın Günhan Yazar olmak üzere tüm Bandırmalı hemşehrilerimizi, din gönüllüsü meslek arkadaşlarımı hürmet ve muhabbetle selamlıyorum. Gayemiz, dünya ve ahirette ebedi mutluluğa erişebilmek için, Din-i Mübin-i İslam’ın rahmet çağrısıyla insanlarımızı buluşturma yolunda var gücüyle çalışmak, aziz ve gazi milletimize hizmetkar olabilmektir. Hedefimiz; başkanlığımızın hedeflerine, vizyon ve misyonuna uygun olarak din gönüllüsü kardeşlerimle beraber ekip ruhuyla hareket etmektir. Tüm insanların ve fikirlerin önemsendiği bir anlayışla birlik ve beraberlik ruhu içinde, hiçbir şekilde ayrılıklara fırsat vermeden toplumun tamamına ulaşmaktır.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.