TATİL ZAMANI
foto-deniz1

MÜFTÜ HAMDİ GEVHER BASINLA TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Paylaş
 

Bandırma’ya yeni atanan müftü Hamdi Gevher, Eken Prestige Otel’de Bandırma basını ile kahvaltılı tanışma toplantısı düzenledi.

Bandırma’daki yerel basın, muhabirler, gazete sahipleri ve din görevlileri ile müftülük çalışanları kahvaltıda bir araya geldiler.

Müftü Gevher, yaptığı konuşmada yapılan çalışmaları anlattı. Hizmet içi eğitim kursları hakkında bilgi verdi. “Başta Bandırma Kaymakamımız Sayın Günhan Yazar olmak üzere tüm Bandırmalı hemşehrilerimizi, din gönüllüsü meslek arkadaşlarımı hürmet ve muhabbetle selamlıyorum. Gayemiz, dünya ve ahirette ebedi mutluluğa erişebilmek için, Din-i Mübin-i İslam’ın rahmet çağrısıyla insanlarımızı buluşturma yolunda var gücüyle çalışmak, aziz ve gazi milletimize hizmetkar olabilmektir. Hedefimiz; başkanlığımızın hedeflerine, vizyon ve misyonuna uygun olarak din gönüllüsü kardeşlerimle beraber ekip ruhuyla hareket etmektir. Tüm insanların ve fikirlerin önemsendiği bir anlayışla birlik ve beraberlik ruhu içinde, hiçbir şekilde ayrılıklara fırsat vermeden toplumun tamamına ulaşmaktır.” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA ÖZEL HASTANESİ'NİN İSMİ DEĞİŞTİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.