Moon Life Awards Paris Moda Ödülünü Nur Demirag Aldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kuruusu olduğu Firuze Dekor ile Moon Life Awards Paris moda ödülünü kazanan Bandırmalı iş kadını Nur Demirag, Türk kadınlarının başarısını dünya yaymayı hedefliyor. Tasarım dünyasının merkezleri sayılan Paris ve Londra’daki butik oteller için yaptığı tasarımlar büyük ses getiren Nur Demirag, “Türk kadınlarının başarısını yayacağım” dedi ve başarısının sırrını açıkladı: “Başarının sırrı yaptığınız işe ruh katmak.”

Antika eşya merakı ve ahşaba olan tutkusunun peşinden giden Nur Demirag, kurucusu olduğu Firuze Dekor markasıyla ilham verem bir başarı hikayesi yazmaya devam ediyor. Bandırma’da kadınlara yönelik yaptığı girişimlerle birçok kadına da umut olan başarılı iş insanı, İngiltere ve Fransa’nın butik otelleri için imza attığı tasarımlarla kısa zamanda büyük üne kavuştu.

“TASARIM YAPARKEN DÜNYA’DAN SOYUTLANIYORUM”
Kurucusu olduğu Firuze Dekor, Moon Life Dergisi’nin düzenlediği Aris Moon Life Yılın En İyileri Ödül Töreni’nde En İyi Dekor Tasarım Markası seçilen, Uluslararası Başarı ve Kariyer Ödülleri’nde ise Yılın En İyi Dekoratörü ödülü ile başarısı tescillenen Nur Demirag sırrını anlattı: “Yaptığınız işe ruhunuzu katarsanız başarısız olmanız mümkün değil. Ben tasarım yaparken dünyadan soyutlanıyor ve tamamen yaptığım işe odaklanıyorum. Ve bunu büyük keyif alarak yapıyorum.”

“KADINLARIMIZIN CESARETLENDİRİLMEYE İHTİYAÇLARI VAR”
Bandırma’da kadınlar için imza attığı projelere atıf yapan ve yeni hedefini Türk kadınlarının başarısını dünya yaymak olarak açıklayan Nur Demirag sözlerini şöyle sürdürdü: “Ülkemizde kendi alanlarında çok başarılı kadınlarımız var. Onları cesaretlendirmek, daha çok kadınımızın adını başarılarıyla dünyaya duyurmalarına katkı sunmak istiyorum. Bandırma’da adeta bunun provasını yaptık ve harika sonuçlar aldık. Bunu Türkiye geneline yayıp daha çok kişinin hayatına dokunmak hedefim. Başarımın insanlara umut olması beni motive ediyor. İşlerimin yanında sosyal sorumluk olarak gördüğüm bu konuda da çalışmaya devam edeceğim.

ÖDÜLÜ FATİH ÜREK VERDİ

Bodrum Azka Otel’de düzenlenen Summer Party gecesinde, ünlü sanatcı Fatih Ürek Moon Life Awards Paris moda ödülünü  Nur Demirag’a,  alkışlarla verdi.

Mustafa YAMANER

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Moon Life Awards Paris Moda Ödülünü Nur Demirag Aldı

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x