Mobil Yemek Tarifleri İle En Özel Yemek Tarifleri Cebinizde! | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

Mobil Yemek Tarifleri İle En Özel Yemek Tarifleri Cebinizde!

Paylaş
 

Google Play market’te uzun süre “Yemek Tarifleri” kelimesinde ilk sırada yer alan ve Yaşam Tarzı kategorisinde en iyi ücretsiz uygulamalarda ilk 5’te yer alan; 250.000’den fazla aldığı indirme ve 50.000 aktif kullanıcısı ile android kullanıcılarının gönlünde taht kuran Yemek Tarifleri uygulamasının web’e taşındığını daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. O günden itibaren iyi bir ivme yakalayan MobilYemekTarifleri.com, Ramazan Ayı ile birlikte ivmesini daha da arttırarak, aylık ziyaretçi sayısını 40K-50K’ya çekmişti. Bu kullanıcı sayısı ile birlikte tarif sayısını ve özel menülerini arttıran MobilYemekTarifleri.com başarısını sürdürmeye devam ediyor.

Türkiye’deki yemek tarifleri sitelerinin yapısından ve tasarımından farklı olarak yayına alınan Mobil Yemek Tarifleri, resimli tarifleri başta olmak üzere kişi sayısı, hazırlık süresi, pişirme süresi gibi önemli noktaları da yemek tarifleri içerisinde paylaşıyor.
Resimli tariflerin dışında; Ramazan Menüleri, Çay Saati ve Videolu tarifler gibi özel bölümleri de bulunan MobilYemekTarifleri.com‘a kullanıcılar, kullanıcı adı ve e-mail yolu ile ya da facebook aracılığı ile kolayca üye olup tariflerini paylaşabiliyorlar. Böylece kullanıcılar tarafından paylaşılan tarifler de platformun sosyal medya hesaplarından kullanıcılara erişiyor.

Web sitesinin yayına girmesiyle birlikte mobil uygulamasında da güncelleme çalışmaları gerçekleştiren Mobil Yemek Tarifleri, yeni mobil uygulamasını yayına almasıyla birlikte, web sayfası ve mobil uygulama arasında sağlayacağı uyum ile kullanıcılarının hem web üzerinden hem de mobil uygulama üzerinden kullanımına olanak sağlayacak.

Sizler de özel yemek menüleri, resimli yemek tarifleri ve videolu yemek tarifleri için mobil uyumlu olan MobilYemekTarifleri.com‘a hem mobil cihazlarınızdan hem de web üzerinden erişim sağlayabilir, birbirinden lezzetli ve pratik yemek tariflerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Meta Trader 4 Deneme Hesabı Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.