MOBİL BAŞKAN HIZ KESMİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MOBİL BAŞKAN HIZ KESMİYOR

Paylaş
 

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçenin dört bir yanındaki vatandaşlarla gerçekleştirdiği buluşmaları tüm hızıyla sürdürüyor.

Göreve geldiği günden bu yana, her fırsatta vatandaşların yanında olan Başkan Özkan, bu ziyaretlerinde gelen öneri ve şikâyetleri not alıp, konuyla bizzat ilgileniyor.

‘Mobil Başkan’ sloganı ile yaptığı görüşmeleri her alanda değerlendiren Özkan, gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde, iletişimin ve ortak aklın önemini her fırsatta dile getiriyor.

 

‘Halil İbrahim Sofrası’ her hafta farklı bir mahallede kuruluyorGöreve geldiği günden bu yana, halkın sorunlarını ve ihtiyaçlarını yerinde görmek ve çevre sakinlerinin görüş ve önerilerini dinlemek için her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Ali Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinlikleri kapsamında, her hafta güne merkez ve kırsal mahallelerde başlıyor. Sabah namazı sonrası mahalleliyle bir araya gelen Özkan, mesai başlangıcını vatandaşlarla birlikte yapıyor.

Doğum, Düğün ve Definde vatandaşların yanındaVatandaşlarının iyi ve kötü günlerinde, her anında yanında olma gayreti içerisinde olduklarını belirten Başkan Özkan, 3D vizyonu çerçevesinde, ilçede yeni doğum yapan vatandaşların evlerine kadar gidilerek tebriklerin iletildiğini belirtti. Yeni evlenen çiftlerin heyecanlarına da çeşitli hediyelerle ortak olunmaya çalışıldığını belirten Özkan ayrıca, hayatını kaybeden vatandaşların ailelerine de bu zorlu günlerinde, ellerinden gelen desteği verme gayretinde olduklarını söyledi.

Başkanımla Okuyorum projesi sürüyor

Bursa ve ülke genelinde örnek gösterilen ‘Başkanımla Okuyorum’ projesi kapsamında, her hafta farklı bir okulda öğrenciler ve öğretmenleri ile bir araya gelen Başkan Özkan, miniklerle birlikte kitap okuma etkinliği gerçekleştirirken, topluma ‘kitap okumanın önemi’ noktasında da önemli mesajlar veriyor. Özkan, okuma sonrası ise sağlıklı beslenmenin önemine vurgu yapmak için miniklere salçalı ekmek ikramı yapıyor.

Vatandaşların talebine göre hareket ediyoruz

Başkan Özkan, vatandaşlarla her fırsatta bir araya gelmeye özen gösterdiklerini belirterek, “Vatandaşlarımızla aramızdaki bağı güçlendirecek iletişim faaliyetlerine büyük önem veriyoruz. Bu zamana dek yüzlerce esnafla görüştük. Bizden ayrı olarak kurduğumuz bir ekip de vatandaşlarımızı ayrıca dolaşarak onların sorunlarını dinliyor, önerilerini not alıyor ve çözüm sürecinin her aşamasını kendilerine telefonla bildiriyor. Mahalle, cadde ve sokaklardaki sorunları ve çözümleri, o muhiti kullananlar en iyi bilir. Bizler de onlara sorarak hareket ediyoruz. Esnaf ziyaretlerimizde de günlük konulardan belediye çalışmalarına kadar, pek çok alanda kendileriyle fikir alışverişinde bulunuyoruz. Esnafımız da sağ olsun güler yüzünü hiç eksik etmiyor. İlgiden son derece memnunuz’’ diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.