MİTAT GÜNÜÇ: 1970'DEN BUGÜNE EMEKLİMİZİN HİZMETİNDEYİZ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MİTAT GÜNÜÇ: 1970’DEN BUGÜNE EMEKLİMİZİN HİZMETİNDEYİZ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Türkiye Emekliler Derneği Bandırma Şubesinin Başkanı Mitat Günüç başarılı çalışmaları ile emekli, dul ve yetimlerin sevgisini kazandı.

Mitat Günüç “Türkiye Emekliler Derneğimiz kurulduğu tarih olan 16 Kasım 1970’den bu yana kesintisiz olarak emeklilerimize ve onların dul ve yetimlerine hizmet sunmaktadır. Yurt çapında 108 şubesi bulunan derneğimiz, 920 bin üyemize sosyal güvenlik hakları konusunda yaşadıkları sıkıntılar ve bütün hukuki sorunlarına çözüm noktalarında hizmet üretmektedir. Teşkilatımız bünyesinde Genel Merkez Hukuk Müşavirliğimiz ve sözleşmeli avukatlarımızla hizmet sunmaktayız. Yüzlerce yüksek öğrenim gören çocuğumuza burs desteği, binlerce mağdur üyemize gıda yardımı, yüz binlerce üyemize uygun fiyat ve ödeme koşullu yakacak temini desteği, geziler, seminerler, konserler ve benzeri etkinlikler düzenlemekteyiz.” dedi.

Mitat Günüç: “Narlı Eğitim ve Sosyal Tesislerimiz Hizmetinizde”

Mitat Günüç devam eden açıklamasında “Narlı Eğitim ve Sosyal Tesisimiz, 130 yatak kapasitesi ve güler yüzlü personeliyle, her yıl yaklaşık iki bin emeklimize muhteşem bir tatil imkanıyla birlikte eğitim fırsatı da sunmaktadır. Erdek’e bağlı Narlı Köyü’nde bozulmamış bir doğada, üç bin altı yüz metrekare arazi üzerine kurulu tesisimiz, Kapıdağı’ın eteklerinde, masmavi denizi ve yemyeşil doğasıyla eşsiz bir atmosfere sahiptir. “Emekli de tatil yapabilsin” sloganıyla çıkan derneğimiz, bu benzersiz imkanı üyelerimize çok özel fiyatlarla sunabilmenin de haklı gururunu yaşamaktadır. Üyelerimiz bu örnek hizmetten, 2007 yılından bu yana tam pansiyon olarak piyasa ortalamasının yarısını bile bulmayan bir tutarla yararlanmaktadırlar.” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.