MİSAKÇA MUHTARINDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MİSAKÇA MUHTARINDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Misakça Mahallesi Muhtarı Ali Bayman Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya mahallelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.
Geçtiğimiz günlerde Misakça Mahallemizde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dursun MİRZA’yı mahallesinde misafir eden Muhtar Ali Bayman, mahallede yapılan ummalı çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Dursun MİRZA’ya teşekkür ziyaretine geldi.
Misakça Mahalle Muhtarı Ali Bayman: “Başkanımız Sayın Dursun Mirza’nın mahallemize yaptığı hizmetleri saymakla bitiremeyiz. İlk önce 2014’te mahalle meydanımızı çok modern şekilde yeniden düzenledi, mezarlık içini ve önünü, camii bahçemizin bakımını ve parke taşlarını, mahallemizin ana ve ara yollarını en iyi şekilde yaptı. Allah razı olsun Başkanımız köyümüze ne istiyorsak bütün hizmetleri verdi şimdide köyümüzün ana giriş yolunu asfalt döktürüp mahalle içindeki ara sokaklar dahil olmak üzere parke yaptırdı. Başkanımıza mahalle sakinleri ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum” dedi.
Mahallede biten çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulan ziyarette konuşan Başkan Dursun MİRZA: “Misakça Mahallemizde hemen hemen tüm çalışmaları tamamladık ve vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Bundan sonraki hedefimiz, Misakça Mahallemizde yaptığımız bu çalışmalarımızı, kentimiz geneline yayarak, ilçemize bağlı olan diğer kırsal mahallelerimiz de de uygulamaktır. Bu anlamda çalışmalarımız devam ediyor. Sadece Misakça’ya değil biz şuana kadar 22 köyümüze bu şekilde hizmet yaptık. Daha zamanımız var diğerlerini de en kısa sürede tamamlayacağız, inşallah daha büyük hizmetlerimiz olacak.” dedi.

Kaynak: İlk Haber

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.