foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

MİRZA’YA BAŞSAVCI VE AĞIR CEZA BAŞKANINDAN ZİYARET

icerik_MAnYet
Paylaş
 

Bandırma Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yeniçeri ve Ağır Ceza Başkanı Kadriye İlhan, Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Yardımcıları Mehmet Sert ile Ozan Onur ve Belediye Meclis Üyesi Zerrin Eken de yer aldı. Ziyarette kurumlar arası iyi ilişkilerin sürdürülmesi yönünde görüş alışverişinde bulunulurken ayrıca Belediye çalışmaları ve kent hakkında çeşitli görüşler paylaşıldı.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dursun Mirza, Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yeniçeri ile Ağır Ceza Başkanı Kadriye İlhan’a gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Başkan Mirza: “Yeni Ağır Ceza Başkanımız Kadriye İlhan’a yeni görev yerinde başarılar dilemek amacıyla önceki haftalarda nezaket ziyaretinde bulunmuştuk. Bugünde iade-i ziyarette bulunarak bizleri mutlu ettiler. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.