MİRZA'NIN "ŞOV" ISRARI… | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

MİRZA’NIN ”ŞOV” ISRARI…

Paylaş
 

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza İLK HABER’ e iyi niyet anlaşmasının iptal edilmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Mirza ‘’Önemli olan, son 2 yıldır Bandırma’ya her geldiğinde Rotterdam limanını anlattı. Bandırma uçacak, Rotterdam şöyle, Rotterdam böyle sen bunu bir şeyle yırtıp atıyorsan, bir şey de içermese bile o zaman sen masal mı anlattın? Bu günlerde bunu yırtmak şov dur.’’ dedi

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza açıklamasında; “İyi niyet anlaşmasında Port of Rotterdam CEO’sunun imzası, Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur ve Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın imzası var, sadece iyi niyet belirtisi bağlayıcı bir anlaşma bile denilemez” dedi.
Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza konuşmasının devamında şunları söyledi; “Yapılan anlaşma Balıkesir Metropol alanında liman geliştirme konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunmaktır. Bu amaçla ümit vaat eden çevreye duyarlı, katma değer sağlayan, çok endüstri liman modellerini incelemek ve görüş alışverişinde bulunmaktır. Amaçlanan, liman geliştirme çalışmalarında muhtemel modelleri tartışmak ve bu modelleri ortaklaşa derinlemesine incelemektir.
Taraflar kendileri doğrudan maliyetlerini karşılayacak olup, karşı tarafın ihmalinden ya da kusurlu davranışta herhangi bir sorumluluk ve yükümlülük taşımayacaktır. Herhangi bir şüpheye mahal bırakmamak açısından bu iyi niyet anlaşması taraflar üzerinde potansiyel bir iş birliğine ilişkin, nihai ve kesin belgeler konusunda imzalar yasal bir taahhüt yaratmamaktadır” dedi.

Şu ana kadar kurmuş olduğun ilişkiler, anlatmış olduğun laflar boşa çıktı!
Mirza; “Önemli olan, son 2 yıldır Bandırma’ya her geldiğinde Rotterdam limanını anlattı. Bandırma uçacak, Rotterdam şöyle, Rotterdam böyle sen bunu bir şeyle yırtıp atıyorsan, bir şey de içermese bile o zaman sen masal mı anlattın? Siz gazetenizde beni eleştiriyorsunuz. Bu telaş niye? Bu günlerde bunu yırtmak şov dur. Edip Uğur Bandırma’ya her geldiğinde Rotterdam limanını anlatıyor, bir anda yırtıp atıyorsan sen milleti kandırıyorsun. Masal mı anlatıyordun? Şu ana kadar kurmuş olduğun ilişkiler, anlatmış olduğun laflar boşa çıktı” dedi.

Haber: İlkhaber

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.