MİRZA: "SANATIN VE SANATÇININ YANINDAYIZ" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MİRZA: “SANATIN VE SANATÇININ YANINDAYIZ”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Kentimizin kültür ve sanat yaşamının gelişmesine önemli katkı sunan Bandırma Belediyesi,  Sanata ve sanatçıya büyük destek veriyor. Sergiden söyleşiye, tiyatrodan halkoyunlarına kadar birçok alanda kültür ve sanat yaşamının gelişmesini sağlayan Bandırma Belediyesi, kentimizdeki sanatçılarımızın eserlerinin halkımızla buluşmasına da olanak sağlıyor.

Bu çalışmalar kapsamında kentimizin yetiştirdiği değerli yazarlardan olan İncila Çalışkan’ın “Sevinçli Günler” adlı son eserinin basım sürecine Belediye Başkanı Dursun Mirza tarafından katkı sunuldu. Bu nedenle Başkan Mirza’ya nezaket amaçlı bir ziyaret gerçekleştiren Yazar Çalışkan, katkılarından dolayı kendisine teşekkür etti.

Ziyarette Bandırma Belediyesi olarak kültür ve sanat alanında önem verdiklerini belirten Başkan Mirza; “Değerli yazarımız Sayın İncila Çalışkan Bandırma’nın kültür ve sanat yaşamında büyük farklılıklar yaratan sanatçımızdan bir tanesidir. Onun son eseri olan “Sevinçli Günler” adlı eserine destek vermekten dolayı ayrıca mutluluk duyuyor, kendisine sanat yaşamında başarılar diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.