foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

MİRZA “CAMİLERİMİZE DESTEĞİMİZ DEVAM EDİYOR”

icerik_ManYet_118
Paylaş
 

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza gelen talepler doğrultusunda ve imkanlar ölçüsünde Camilere ve ibadethanelere desteğini sürdürüyor. Bandırma Belediye Meclis Üyesi Erhan Atik, Aksakal Mahalle Muhtarı Metin Atıcı ve Aksakal Cami imamları Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret ettiler. Aksakal Mahalle Muhtarı Metin Atıcı mahallerine verilen hizmetlerden dolayı teşekkür etti. İbadethanelerinde eksik gördükleri yerleri Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya belirterek yardım talep ettiler.

Gelen talepleri hiçbir zaman kulak arkası etmediklerini belirten Başkan Dursun Mirza; “Bildiğiniz üzere Camilerimiz Diyanet İşlerine bağlı. Ancak vatandaşlarımız daha iyi bir koşullarda ibadet etmelerini istiyoruz. Onun içinde camilerimizden gelen talepleri değerlendiriyor ve imkanlar ölçüsünde de destek oluyoruz. Çok şükür neredeyse Bandırma içinde ve kırsal mahallelerimizde elimizin değmediği, emeğimizin geçmediği cami kalmadı. Tekke Camisinden, Haydarçavuş Camisine, Bereketli Camimizden Doğa Mahallemizdeki Camiye kadar tüm camilerimize destek verdik ve vermeye de devam ediyoruz” dedi.

OKULLARA DA DESTEK VERİYORUZ

Okulların ve sağlık ocakların da görev alanlarında olmamasına rağmen talepler doğrultusunda destek verdiklerini ifade eden Başkan Dursun Mirza; “Neredeyse tüm okullarımızın bahçe düzenlemesinde Bandırma Belediyemizin emeği vardır. Gelen talepleri bizim görev alanımızda değil diye reddedemeyiz. Bu okullarda bizim çocuklarımız okuyor. Bu ülkenin varlığını sürdürmesi için, Cumhuriyetine, Demokrasiye, Bayrağına, Vatanına hizmet edecek çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim görmelerini istiyoruz. Onun için de hizmet alanımız dışında olmasına rağmen imkanlar ölçüsünde destek veriyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.