Minik yüreklerde büyük sevgi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Karesi Belediyesi, verdiği desteklerle bu kez Ali Şuurili minikleri mutlu etti. Disklesi ve Çevre Eğitimi projelerine aldıkları desteklerden dolayı Başkan Yücel Yılmaz’a teşekkür eden minikler, şiir ve mektuplarını okuyup sevinçlerini başkana sarılarak gösterdi.

İnsana dokunan ve mutlu eden projeler üreten Karesi Belediyesi’nin işbirliği ile Ali Şuuri İlkokulu öğretmenleri, öğrencileri ve velileri Türkiye’de ilk defa ‘Disleksi Çalıştayı’ projesi yaparak farkındalık yarattı. Karesi Belediyesi’nin, ‘Okullar Hayat Oluyor’ projesi kapsamında eğitim malzemesi, ‘Çevre Eğitimi’ ve Disklesi’ projelerine destek verdiği Ali Şuuri İlkokulu öğretmenleri ve 3. sınıf öğrencileri Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı ziyaret etti.

Karesi Belediyesi’nin projelerine destek vermesinden dolayı çok mutlu olduklarını belirten çocuklar, Başkan Yılmaz’a yazdıkları şiirleri ve mektupları okudu. Ziyarette çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Yılmaz, yapılan çalışmaların dönüşlerinin özellikle çocuklardan gelmesinden çok mutlu olduğunu söyledi. ‘Okullar Hayat Oluyor’ projesi ile Karesi İlçesi’nde 24 saat nefes alan okullar oluşturmaya başladıklarını ve bu projeyi de tüm okullara yansıtacaklarını vurguladı.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Ceviz fidanı satışları Bandırma'da arttı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Minik yüreklerde büyük sevgi

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x