MİNİK RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A ZİYARET | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MİNİK RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A ZİYARET

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Bahçelievler Mahallesi’nde oturan Gökhan-Merve Erdoğan çiftinin minik oğulları Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti. Kafaoğlu 5 Ağustos 2016 tarihinde doğan ve ailesi tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isim ve soy ismini taşıyan minik yavruya uzun ömürler diledi.
Erdoğan ailesi ile uzun süre sohbet eden ve minik yavruyu seven Başkan Zekai Kafaoğlu Erdoğan ailesini oğullarının isimlerini Recep Tayyip Erdoğan olarak koydukları için teşekkür etti.
Kafaoğlu minik Erdoğan’a sağlıklı, sıhhatli ve huzur dolu bir ömür dileyerek, “Minik yavrumuz ismini taşıdığı Cumhurbaşkanımız gibi vatanına, milletine ve ailesine hayırlı bir evlat olur” dedi.
Gökhan-Merve Erdoğan çifti de Başkan Zekai Kafaoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı çok seviyoruz, saygı duyuyoruz. Kendisini beğeni ile izliyoruz. Türkiye’mizin gelişmesi, büyümesi adına güzel çalışmalar yapıyor. Oğlumuz dünyaya gelince hayran duyduğumuz Cumhurbaşkanımızın adı Recep Tayyip ismini koyduk. Oğlumuz da inşallah gelecekte başarılı biri olur, gurur duyarız” dedi.

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.