MİNİK DOSTLARIMIZ SAHİPLENİLMEYİ BEKLİYOR | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

MİNİK DOSTLARIMIZ SAHİPLENİLMEYİ BEKLİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Geçici Bakımevi, kentimizde yaşayan hayvanların sağlıklı ortamlarda yaşaması için çalışıyor.

İnsana olduğu kadar her canlıya değer veren ve bunu ortaya koyduğu örnek projelerle kanıtlayan Bandırma Belediyesi, daha yeşil, daha modern ve daha ayrıcalıklı bir Bandırma inşa ederken insan dostu hayvanları da unutmuyor. Bandırma Belediyesi Geçici Bakımevi, ilçede yaşayan sokak hayvanlarına özel bir veteriner kliği titizliğinde hizmet sunuyor.

Hayvanların Tedavileri Gerçekleştiriliyor

Kent sokaklarında yaşayan kedi ve köpeklerin rutin kontrol ve aşıları hem hayvanların hem de vatandaşların daha güvenli bir ortamda yaşaması için ekipler tarafından gerçekleştiriliyor. Özellikle hasta ve kötü durumda olan hayvanların bakımları ve tedavileri tesisin uzman veteriner hekimleri tarafından gerçekleştiriliyor. Veterinerlik binasında bulunan barınaklarda hassas şekilde korunarak bakılan sokak hayvanları, tedavi, aşılama ve kısırlaştırma operasyonları sonrası sağlıklı bir şekilde yaşam alanlarını bırakılıyor.

Hayvan Severleri Bekliyor

Hayvan sahiplenmek isteyen vatandaşlara da hizmet veren Veteriner İşleri Müdürlüğü, sokak hayvanlarının tedavisini gerçekleştirdikten sonra sahiplenmek isteyen vatandaşlara ücretsiz olarak hayvan sahiplenme imkanı sunuyor. Binlerce hayvanın sağlığına kavuşarak yaşam alanına geri döndüğü tesiste hayvanların ve halkın sağlığı için her detay ince ince düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.