TATİL ZAMANI
foto-deniz1

MİNİK BAŞKAN VE EKİBİ YÜCEL BAŞKAN’IN MİSAFİRİ

Paylaş
 

Karesi Kent Konseyi çatısı altında kurulan Çocuk Meclisi’nin minik başkanı Zeynep Biga ve Yürütme Kurulu, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı ziyaret ederek Karesi’ye dair hayallerini anlattı.

Karesi Kent Konseyi Çocuk Meclisi ilk Yürütme Kurulu Toplantısı’nı gerçekleştirdi, ardından da Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı ziyaret etti. Çocuklar, “Bir şehir çocukların hayali kadar büyüktür” diyerek çalışmalarına yön veren Başkan Yücel Yılmaz’a Karesi’ye dair hayallerini anlattı, projelerinden bahsederek, destek istedi.

“ÖNCELİĞİMİZ SİZLERSİNİZ”
Çocuk Meclisi’nin Karesi için vazgeçilmez olduğunu ifade eden Başkan Yücel Yılmaz, “Sizler bugün çocukluğunuzu yaşarken bizler de rahatça oynayabileceğiniz, kaliteli zaman geçirebileceğiniz, sporla büyüyerek sağlıklı bireyler olarak yetişebileceğiniz güvenli ve temiz alanlar oluşturuyoruz. Sizlerin ilettiği ve Çocuk Meclisi’nden gelen talep ve projeler Karesi Belediyesi olarak bizim öncelikli işlerimiz arasında yer alacak” dedi.

“ÇOCUKLARIMIZIN ARKASINDAYIZ”
Belediye olarak her zaman çocukların arkasında olduklarını ifade eden Başkan Yücel Yılmaz, “Biz yetişkinler çocuklarımıza ne kadar fazla imkan sağlayıp akıllarına duvar olmazsak hayat onlar ve bizim neslimiz için daha kaliteli olur. Her zaman diyoruz demokrasi yerelden başlar, ailede ve okulda başlar. Eğer bizler, birbirine saygı duyan insanlardan oluşan bir topluluk olursak; hoşgörümüz, huzurumuz, sanatımız, ekonomimiz güçlü olur. Böylece Dünya’daki güçlü milletler arasında olan ve hak ettiğimiz yeri alabiliriz” açıklamasında bulundu.

ÇOCUK MECLİSİ BAŞKANI ZEYNEP BİGA
Çocuk Meclisi’nin yaptığı seçimlerde Meclis Başkanlığı’na Zeynep Biga,  Başkan Yardımcılığına Büşra Filizer ve Raportörlüğe Dilem Çoban seçildi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.