MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ VE AK PARTİ ELELE… | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ VE AK PARTİ ELELE…

Paylaş
 

 

Bandırma MHP İlçe teşkilatına AKP İlçe teşkilatı iadeyi ziyarette bulundu. Ziyarete MHP İlçe teşkilatı başkanı Yurttaş Bakkal, ilçe yönetim üyeleri, AKP İlçe teşkilatı başkanı Alp Bostancı ve yönetim üyeleri katıldılar. Toplantıda Yurttaş Bakkal ve Alp Bostancı referandumla ilgili açıklama yaptılar.

Yurttaş Bakkal açıklamasında, “Ülkemizdeki her türlü sıkıntıya rağmen, insanları askeri müşterekte birleşip konuşarak dertleri çözülmesi noktasında hareket edilmesi gerekir. Uzlaşma olmazsa olmaz kültürlerimizden bir tanesidir. Son senelerde bir hassa siyasi parti liderlerinin, askeri müşterekte birleşerek Türkiye Cumhuriyeti devletinin ve Türk milletinin ilelebet yaşaması uğruna, fedakârlık yapma noktasında birleştiklerine şahit oluyoruz. Son yaşadığımız terör olayları da bunun ön plana çıkması gerekliliğini bize gösterdi.16 Nisan’daki referandumda, Türk milleti kararını verecektir.

Çıkacak karar dünyanın sonu değil, dünyanın da başlangıcı olmayacaktır. Biz milliyetçi hareket partisi olarak, Türkiye Cumhuriyeti devletini ve Türk milletinin ilelebet aşaması uğruna, Anayasa değişikliğinin EVET cevabını vererek Türk milleti 16 Nisan da kararını verecektir. Karar ne olursa olsun saygı duymaktayız, bunun ötesinde oluşabilecek olumlu veya olumsuz birtakım gelişmelerinde her türlü tedbir alınır. Türk milleti güçlüdür” dedi.
Alp Bostancı ise açıklamasında,” Uzlaşma ruhunu yıllardan beri muhalefet ve iktidar düzeyinde çok fazla beceremeyen ortam olsa da son anayasa referandumu öncesi meclis çalışmalarında Milliyetçi hareket partisi genel başkanı Devlet Bahçeli’nin iktidar partisiyle hareket etmesi, desteklemesi ve bu konuda da elini taşın altına sokmuş olması bizi sevindirmiştir. İlçemizde insanların ruh halleri farklıdır.

Bandırma biat toplumunda değil, Bandırma gerek eğitim seviyesiyle gerek yaşam tarzıyla gerek bakış açısıyla görgüsüyle ve kültürüyle her şeyi çok farklı bir şekilde değerlendirebilen ve çok iyi bir şekilde bu değerlendirme sonucunda da sandıkta gösteren bir toplumdur. Herhangi bir referandum veya genel seçimlerde bir partinin üzerine yoğunlaşmış bir sonuç görmedik. Düşüncesiyle hür olan bir toplumdan bahsediyoruz. Bandırma da Milliyetçi Hareket Partisi şu döneminde teşkilat olarak, referandum yapısında çıkmış olan bu hareketin Bandırma genelini de sarmasını, Bandırma genelinde de bir hareket mekanizması oluşturmasını çok arzu etmekteyiz. MHP’nin tamamını kucaklayan bir ortamın Bandırma’nın bütün genelinde oluşmasını ısrarla beklemekteyiz. Bandırma da iktidar ve muhalefetin birlikte hareket ettiği, halk oylamasında Bandırma da birinci parti olmasını talep etmekteyiz. 1 Mart’tan itibaren çalışmalara başlıyoruz, bu bir rejim kavgası değil, bir sistem kavgasıdır” dedi.
Haber:Emel Moralı

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.