Milli Eğitim Müdürlüğü’nden PAKSAN’a Teşekkür Plaketi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu ASLAN, beraberinde Şube Müdürü Burak ATA, Bandırma Mesleki Ve Teknik Anadolu Okul Müdürü Şefik AÇAR ve Metal Teknolojisi Alan Şefi Recep SALTIK olduğu halde, deprem bölgesinde kullanılmak üzere Bandırma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin metal işleri ve gemi yapımı atölyelerinde çadır sobaların üretimine destek veren kuruluşlara ziyaret gerçekleştirdi.

ARITAŞ ve PAKSAN firmalarına teşekkür plaketi takdiminde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan, Bandırma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine Atölyesinde üretilen maket top arabasını da kendilerine hediye etti. ARITAŞ firması adına Satın Alma Müdürü Onur ERGİN ve Paksan Firması adına ortaklardan Yavuz GÖNÜLAL plaket ve hediyeleri teslim aldılar.

Takdim esnasında kısa bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mutlu ASLAN: “Asrın felaketinde ülke olarak tek yürek olduk. Birlikte yaralarımızı sarmaya çalıştık. Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizler de deprem bölgesindeki vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarından olan ısınma sorununa çözüm bulmak için Bandırma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizin atölyelerinde soba üretimi gerçekleştirdik. Üretilen sobaların yapımında verdiğiniz desteğe teşekkür eder, iş hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.” İfadelerine yer verdi.

Her iki firma yetkilileri de “Yapılan çalışmalardan onur ve gurur duyduklarını, bundan sonra da eğitim camiasının yanında olmaya devam edeceklerini” dile getirdiler.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Milli Eğitim Müdürlüğü’nden PAKSAN’a Teşekkür Plaketi

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x