MHP'YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MHP’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Paylaş
 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ayhan Atahan ile birlikte MHP İl Başkanı Suat Par’ı ziyaret ettiler. Ziyarette Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç da yer aldı. Ziyarette Başkanlar Zekai Kafaoğlu, Hasan Demiraslan, Hasan Avcı ve Ayhan Atahan Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Altıeylül Belediye Başkanlığı seçimlerinde destek veren MHP’ye teşekkürlerini ilettiler.

“MHP’YE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Ziyarette konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu “Büyükşehir Belediye Meclisinde ve ardından Altıeylül Belediye Meclisinde 6 MHP’li arkadaşımız oylamada bizleri desteklediler. Devlet adamı olan Devlet Bahçeli başta olmak üzere, MHP İl Başkanı Suat Par, Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç ve meclis üyelerini tebrik ediyorum” dedi.

“UYUMLU ÇALIŞACAĞIZ”

Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç da “Seçimlerde Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve İl Başkanımız Suat Par’ın talimatı ile vatandaşlarımızın seçimlerde Adalet Kalkınma Partisi’ne yetki verdiğini düşünerek onların yanında olduk. Hizmet noktasında kendilerinin yanında olacağız. Büyükşehir Belediyesi ile uyumlu çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

“İSTİŞARE YAPACAĞIZ”

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı da “Konu devlet ve millet olduğunda MHP üzerine düşen görevi yerine getiriyor. MHP’li arkadaşlarımıza bizim yanımızda oldukları için teşekkür ediyorum. Bundan sonra bizde kendileri ile istişare halinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

“ŞEHİRDE TANSİYON DÜŞTÜ”

AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan da belediye başkanlıkları seçimlerinde destek olan MHP’ye teşekkürlerini iletti.  MHP İl Başkanı Suat Par ise “MHP genel merkezimiz ile yaptığımız görüşmeler neticesinde parti olarak seçmenin iradesine saygı olarak oylarımız ile AK Parti’ye destek verdik. Zekai başkanım çok kısa süre olmasına rağmen şehrin tansiyonunu düşürdü ve gelecek için umutlu çalışmalar olacağını görüyoruz. Şehrimiz adına hayırlı olsun” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.