MHP İLÇE YÖNETİMİ GÖREV DAĞILIMINI YAPTI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MHP İLÇE YÖNETİMİ GÖREV DAĞILIMINI YAPTI

Paylaş
 

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Binasında düzenlenen basın toplantısında, İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal ve ilçe başkan yardımcısı İbrahim Özbeyli 9. Olağan genel kurulunda yaşanan olaylardan dolayı basın mensuplarına yapılan sözlü saldırı için özür diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal özür dileyerek başladığı konuşmasında; “14 Mayıs 2017 tarihinde yapmış olduğumuz, 9. Olağan kongre sonrasında delegelerimizin teveccühü ile tekrar cenabı Allah bize böyle bir görevi nasip etti. Önümüzde yoğun bir Balıkesir ili kongre süreci yaşadık. Dün itibari ile bütün kongrelerimiz tamamlandı. 3 ilçemizde kongre bir ileriki tarihte yapılmak üzere, Balıkesir ili kongre süreci tamamlanmış oldu. 14 Mayıs 2017 tarihinde 9.Olağan genel kurulumuz da yapılan bir konuşma neticesinde yanımda oturan başkan yardımcımız İbrahim Özbeyli’nin bir çıkışı sonrasında istemediğimiz üzücü bir cümle sarf edildi. Öncelikle ben Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Başkanı olarak, bunun böyle olmadığını ne kadar size söylesem aksini ispat etmem mümkün değil. Bu hadiseyi yaşadığımızdan dolayı hepinizden özür dileriz” dedi.

Toplantıda yönetim kurulumuzda görev dağılımını yaptık
14 Mayıs 2017 günü gerçekleşen 9. Olağan Genel Kurulda tekrar Yurttaş Bakkal başkanlığında göreve seçilen yeni yönetim kurulu ilk toplantısını yaparak görev bölümünü yaptı diyerek konuşmasının devamında;” İlk toplantımızı yönetim kurulu olarak gerçekleştirdik. Toplantıda yönetim kurulumuzda görev dağılımını yaptık. Teşkilatlardan sorumlu Başkan Yardımcılığına İbrahim Özbeyli, STK’ lardan sorumlu Başkan Yardımcılığına Gökhan Çoban, Kadın Kolları Sorumluluğuna Mukaddes Doğru, İlçe sekreterliğine Mustafa Rastıkçı, İlçe Sekreter yardımcılığına Erhan Girginer, Muhasip Üyeliğe Mustafa Aydın, Muhasip Üye yardımcılığına Sedat Ütük seçildiler” dedi.
Basın toplantısının son bölümünde kongrede basına yönelik sözleri sarf eden İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Özbeyli’ de çok üzgün olduğunu belirterek kongreye katılan basın mensuplarından özür diledi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.