MHP İLÇE BAŞKANLARINDAN HAKAN GÜZEL'E DESTEK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

MHP İLÇE BAŞKANLARINDAN HAKAN GÜZEL’E DESTEK

Paylaş
 

28 Temmuz tarihinde feshedilen Bandırma MHP ilçe teşkilatına, Başkan Hakan Güzel’e Balıkesir MHP milletvekili İsmail Ok ve MHP ilçe başkanları bir basın toplantısı ile destek verdiler.

MHP Milletvekili İsmail Ok’u partide kabul etmeyeceksiniz diyen genel merkezden yazılı emir isteyen MHP ilçe başkanı Hakan Güzel görevden alınmıştı. Bunu kınamak için Balıkesir milletvekili İsmail Ok, Manyas ilçe başkanı Yüksel Efe, Erdek ilçe başkanı Murat Çolak, Gönen ilçe başkanı Erol Aydemir, İvrindi ilçe başkanı Sefer Özen, Edremit ilçe başkanı Mehmet Emin Karabulut, Burhaniye ilçe başkanı Hüseyin İnceefe, Gömeç ilçe başkanı Şener Şen, Karesi eski ilçe başkanı İsmail Yenal, Susurluk Ömer Öztürk, Dursunbey ilçe başkanı Mustafa Temel, Savaştepe ilçe başkanı Abdullah Ceylan, Bigadiç ilçe başkanı Adem Demiraslan, Sındırgı ilçe başkanı Erol Temel, 6 Eylül eski ilçe başkanı İsmail Sönmez ve Kepsut ilçe başkanı Tuğrul Turgay basın toplantısı düzenlediler.

21 Balıkesir genel kurul üst delegelerinden 18 tanesi ve milletvekili adaylarından Kemal Öztürk, Adnan Tuksal, Atilla Turhan’ın destek verdiği toplantıda konuşan eski MHP ilçe Başkanı Hakan Güzel “ Güneydoğu Anadolu’da şehit düşen ve 15 Temmuz gecesi şehit olanlara Allahtan rahmet diliyorum. MHP olarak darbelere karşı olduğumuzu bir kez de buradan ilan ediyorum.

19 aylık görev süremde var gücümüzle çalıştık. Ancak yerelde ve genelde iktidar olamamanın dezavantajlarını fazlasıyla yaşadık. Şehrimizden aday olmamasına karşın genel seçimlerde elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ettik. Birlik ve beraberliğimizden güç aldık. Benimle beraber görev yapan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene”

DSC_0704 (Small)

Kendisinin ilçe teşkilatlarına giriş yasağı odlunu bilmediğini söyleyen MHP Balıkesir Milletvekili İsmail Ok “ Ülkemiz olağanüstü süreçten geçiyor. Fetö örgütünün darbe girişimini lanetliyorum. Suçluların en ağır cezalara çarptırılmalarını bekliyorum.

Darbe girişim sonrası siyasette de barış rüzgarları esiyor. Demokrasi adına iktidar ve muhalefet bir araya geldiler. Genel başkanımız Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanı ile bir araya gelirken, aynı hoş görüyü ne yazık ki kendi örgütlerine göstermiyor. Benim ilçe teşkilatlarına sokmak istemeyen Genel Merkezden yazılı emir isteyen Bandırma İlçe başkanı Hakan Güzel ne yazık ki görevden alındı. Bunun bir izahı asla olamaz.

Balıkesir örgütleri olarak biz sadece olağanüstü genel kurul istiyoruz. Bizler genel başkanımız hakkında kötü konuşmadık ve konuşmayacağız. Demokratik yarış içinde kim seçilirse seçilsin onun yanında bir nefer olarak çalışmaya hazırız. MHP tabanı genel kurul istiyor. Burada verdiğimiz resim de bunu gösteriyor.

Ben ve ilçe başkanlarım görevden alınan Hakan Güzel ve yönetim kurulunun yanındayız. Bizler her zaman ülküdaşlarımızla beraber olacağız.” Dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.