MHP İLÇE BAŞKANI YURTTAŞ BAKKAL BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MHP İLÇE BAŞKANI YURTTAŞ BAKKAL BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma MHP İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal ve Yönetim Kurulu Ordu Evi yanı çay bahçesinde kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

Kalabalık bir MHP üyesinin de katıldığı basın toplantısında konuşan Yurttaş Bakkal: “Bugüne kadar Bandırma MHP İlçe Teşkilatı’nda istifa eden üyemiz yoktur. MHP’den istifalar var diye dedikodu çıkaranlara hiç kimse inanmasın. MHP üyesi olup bize istifa dilekçesi getiren kimse bulunmuyor” dedi.

Yurttaş Bakkal 23 Haziran’daki İstanbul Belediye Başkanlığı seçimlerinde Binali Yıldırım’a tam destek verdiklerini belirtti. MHP Belediye Meclis Üyesi Harun Algül yaptığı açıklamada:

” Dursun Mirza Belediye Başkanı iken Bandırma Mahbubeler Köyü’ndeki köylüye ait merayı, tarlayı köylüye danışmadan satarak halkı sıkıntıya sokmuştur. Köylü hayvanını otlatacak yer bulamamaktadır. Arsa satışı için belediyede çok tapu var, arsalar satılacaksa değerlendirip ayrılmalı, kiralanacak parseller belirlenmeli, parseller geliştirilip iyi gelir getirilecek şekilde komisyonlarda değerlendirilmelidir. Arsa satışı ile ilgili komisyon kurulması teklifimiz kabul edilmedi” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.