MHP İL YÖNETİMİNDEN BALOSB'YE ZİYARET - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

MHP İL YÖNETİMİNDEN BALOSB’YE ZİYARET

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanlığı Yönetimi, İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel öncülüğünde Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Organize Sanayi Sitesi Müdürü Sayın Mesut Eray’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarette, Organize Sanayi Bölgesinin işleyişi, faaliyette bulunan firmalar, bölge içerisinde yatırım aşamasında bulunan projeler ve Organize Sanayi Bölgesinin geleceğine dair bilgi alıp istişarelerde bulunuldu.

Devamında, özellikle OSB bünyesinde faaliyette bulunan firmaların ihtiyaç duyduğu nitelikli ara elaman yetiştirilmesi ve OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin faydalanması amacıyla hayata geçirilen Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (MESTEM) ziyaret edilerek, planlanan faaliyetler ile alakalı bilgi alındı.

Ziyaretin son durağı, Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde yatırımı devam eden HEG Gıda oldu. Firma yetkililerinden yatırımları, Balıkesir ile ilgili üretim planları, istihdam düşünceleri konusunda bilgi alışverişinde bulunan heyet ziyaretlerini tamamladılar.

 

Bir önceki yazımız olan CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AHMET AKIN: MUFTAK YANIYOR AK PARTİ HÜKÜMETİ SEYREDİYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.