MHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ BANDIRMA BASIN TOPLANTISI | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

MHP BALIKESİR MİLLETVEKİLLERİ BANDIRMA BASIN TOPLANTISI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

MHP Balıkesir Milletvekillerinin hepsi Bandırma MHP İlçe Başkanlığında basın toplantısı düzenlediler.

Basın toplantısında Cumhur İttifakı hakkında tanıtım yaptılar.

MHP ilçe Başkanı Yurttaş Bakkal ve Balıkesir Milletvekili adayları Mehtap Akgül, Mehmet Kaban, Kamil Ürer, Süleyman Pehlivan, Nezahat Kayacık ve MHP İl Başkan Yardımcısı Nevzat Özcan ilçe teşkilatında düzenledikleri basın toplantısıyla Cumhur İttifakının seçimlerden zaferle çıkacağını ifade ettiler.

24 Haziran seçimlerinin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ilk aşaması olduğunu belirten MHP İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal “ Türk Milletinin sağduyusu ile hareket edeceğini ve oylarıyla Cumhur İttifakını zafere taşıyacaklarına inanıyoruz. Vatanın bölünmez bütünlüğü için MHP olarak Recep Tayyip Erdoğan’ı destekliyoruz. Allah’ın izniyle de ilk turda ortak adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olarak seçilecek. Unutulmasın ki Vatan olmazsa iş de olmaz aş da olmaz.

TBMM’de de kazanacağımız çok sayıda milletvekilliği ile güçlü bir iktidarı oluşturacağız. Balıkesir ilinde hedeflerimiz çok yüksek. En az iki ya da üç milletvekili çıkaracağız. Dördüncü vekilliğimiz de kimseye sürpriz olmasın. MHP olarak 9 milletvekilliğine de talibiz.”

Bandırma doğumlu olduğunu ifade eden MHP Balıkesir Milletvekili adayı Mehtap Akgül’de, Bugüne kadar birçok sivil toplum örgütünde çalıştığını belirterek “ 2014 yılında Otizmle Kardeşlik Derneğini, 2017 yılında da derneğe bağlı Bandırma Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini kurdum. Halen yüzlerce özel gereksinimli bireyin eğitim alabilmesi için proje ve çalışmalarda bulunuyorum.

Bu çalışmaların ardından artık siyasette de olmalıyım diye düşünerek mensubu olduğum MHP’den milletvekilliği adayı oldum. Bugüne kadar il genelinde yaptığım çalışmalarda halkımızdan çok güzel ve olumlu dönüşler aldım. Balıkesir’i karış karış gezerek neden Cumhur İttifakında yer aldığımızı anlattık. Vatan bir bütündür parçalanamaz diyerek hareket ettiğimizi ve bu çerçeve de Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklediğimizi ifade ettik.

İnanıyorum ki 4 Haziran seçimlerinin ilk turunda Recep Tayyip Erdoğan Bey Cumhurbaşkanı olurken Cumhur İttifakı da Mecliste büyük oranda çoğunluğa sahip olacaktır. MHP’de kazandığı milletvekillikleri ile güçlü mecliste güçlü bir parti olarak yer alacaktır.”

Yenikapı ruhunu Cumhur İttifakına yansıttıklarını söyleyen Mehmet Kaban ” 24 Haziran seçimleri ile ülke tarihi bir sınava gidiyor. halkın MHP’ye yoğun ilgisini görüyoruz. Bu ilginin sandığa yansıyacağından eminiz. Güçlü bir meclis güçlü MHP ile kurulacak.”

MHP Milletvekil adayı Kamil Ürer’de MHP’nin ülkenin sigortası olduğunu belirterek ” MHP 15 Temmuz sonrasındaki ülke siyasetine yön veren parti olmuştur. ülke üzerine oynanan oyunları fark eden MHP kurduğu Cumhur İttifakıyla bu oyunları boşa çıkarmıştır. Türkiye’nin bölgesel güç olmasını istemeyen dış güçler Recep Tayyip Erdoğan’ı abluka alınca MHP bu ablukayı bozmuştur. ”

15 Temmuz hain darbe kalkışmasıyla devletin bekası tehlikeye girmiştir diyen Süleyman Pehlivan ” MHP’nin desteği ile bozguna uğrayan darbeciler 24 Haziran seçimlerinde rövanşı almanın gayreti içindedirler. Ancak Ak Parti ve MHP erken seçim kararı alarak darbecilerin oyunlarını bozdular. Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı olurken MHP’nin de içinde bulunduğu Cumhur İttifakı mecliste çoğunluğu sağlayacaklardır. ”

bizler önce vatan sonra partim diyenler olarak ülkenin içine düştüğü Beka sorununu görerek yola çıktık diyen Nezahat Kayacık ” Bir Atatürk kadını olarak kadınların siyaset de daha fazla yer almasını istiyoruz. ” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.