Metehan Turan Hakkındaki İddialara Suç Duyurusu Yaptı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma Belediyesi İnsan Kaynakları Şirketi Müdürü Metehan Turan, son günlerde kendisiyle ilgili yapılan suçlamalar üzerine bir basın açıklaması yaparak suç duyurusunda bulundu. Turan, adli sicil kaydı ile adli sicil arşiv kaydı yoktur belgesi ve negatif çıkan uyuşturucu testi raporunu kamuoyuyla paylaşarak iddialara karşı çıktı.

Belediye Başkanı Tolga Tosun ile birlikte hedef alındıklarını belirten Turan, bu durumu bir itibar suikastına dönüşmüş bir karalama kampanyası olarak değerlendirdi. Bandırma’da doğup büyüdüğünü ve Bandırmalılar tarafından tanındığını vurgulayan Turan, söz konusu iftiraların gerçeği yansıtmadığını ve Bandırma halkının bu tür çabaları boşa çıkaracağına inandığını dile getirdi.

Turan’ın avukatlarından Sibel Şenol, konuyla ilgili hukuki süreç hakkında bilgi verirken, öncelikle ilgili basın yayın kuruluşuna tekzip başvurusu yaptıklarını ancak sonuç alamadıklarını belirtti. Şenol, bu nedenle suç duyurusunda bulunduklarını ve ayrıca tazminat davaları açacaklarını ifade etti. Turan’ın avukatları, ilgili haberin Bandırma’da mahallelerde dağıtıldığını ve bu konuyla ilgili de başvuruda bulunduklarını ekledi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Metehan Turan Hakkındaki İddialara Suç Duyurusu Yaptı

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x