Mesut Akbıyık İftarda dostlarıyla buluştu | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

Mesut Akbıyık İftarda dostlarıyla buluştu

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Av. Mesut Akbıyık Balıkesir’in 20 ilçesinden gelen dostlarıyla iftar’da buluştu.
Belediye Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin de iştirak ettiği iftarda misafirleriyle tek tek ilgilenen Akbıyık ” Mübarek Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlediğimiz dostluk iftarımıza iştirak eden çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim.”dedi. Ramazan ayının dostlukları pekiştirdiği, Toplumsal birlikteliği, huzuru, hoşgörüyü güveni artırdığını ifade eden Akbıyık “Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. İnşallah rabbim bizi bayrama da eriştirir. Ramazan ayı tüm İslam alemi için dayanışma ve yardımlaşmanın en güzel örneklerinin yaşandığı bir aydır. Biz’de her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz iftar programımızla Balıkesir’imizin dört bir yanında davetimize icabet eden dostlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Allah memleketimizin birliğini ve beraberliğini daim etsin. Huzurumuzu bozmak isteyenlere fırsat vermesin.”dedi
Akbıyık “Dostluk, kardeşlik ilişkilerimizi pekiştirerek ve maneviyatından en iyi şekilde istifade edeceğimiz mübarek Ramazan ayının milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve bereket getirmesini diliyorum”dedi.

 

Mesut Akbıyık - İftar 1

Mesut Akbıyık - İftar 2

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.