MEŞHUR DÖNERCİ AYKUT USTA İSTİKLAL DÖNER'DE! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MEŞHUR DÖNERCİ AYKUT USTA İSTİKLAL DÖNER’DE!

Paylaş
 

Bandırma’nın meşhur döner ustalarından Aykut Usta Bandırma İstiklal Caddesi’nde ki yeni iş yerinde kömürde nefis et ve tavuk döner servisine başladı.

Yeni hafta itibari ile Bandırma’daki lezzet duraklarına bir yenisi daha eklendi. Bandırma’nın tanılan aşçılarından Nay Nay Şükrü lakaplı rahmetli Aşçı Şükrü Kutlu’nun şehrimize kazandırdığı son jenerasyon aşçılardan Aykut Usta Bandırma İstiklal Caddesi’nde ki yeni iş yerindeki İstiklal Döner isimli yeni işletmesinde nefis et ve tavuk döner servisine başladı.

Önceki yıllarda şehrimizin popüler mekanlarından Kuytu Restaurant ve çeşitli döner dükkanlarında çalışan Aykut Usta, ustalarından öğrendiği lezzetleri güler yüzlü hizmet anlayışı, kaliteli ürün uygun fiyat misyonu ile misafirlerine sunuyor. Bandırma İstiklal Caddesi eski Osman Zeki Ayakkabı mağazası yanında faaliyetlerine başlayan İstiklal Döner‘de nefis kömürde et ve tavuk döner çeyrek, tandır atom, dürüm ve iskender çeşitleri ile sunuluyor.

Bandırma döner sipariş

Bandırma döner firması İstiklal Döner çevre esnaflara da ücretsiz paket servisi hizmeti de sunuyor. 0542 689 05 88 nolu telefondan Bandırma’nın meşhur dönercisine ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.