MERVE İLE GÖKHAN GRAND ASYA OTEL'DE NİŞANLANDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

MERVE İLE GÖKHAN GRAND ASYA OTEL’DE NİŞANLANDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Bahçeşehir Kolejinden Merve Akoyuncu ile Bandırma’da üniversitede iktisadi ve idari bilimler fakültesinde ekonomi okuyup mezun olan Turkcell Bölge Md. Gökhan Can Bandırma Grand Asya Otel Balo Salonu’nda muhteşem bir yemekli nişan cemiyeti ile evlilik yolunda ilk adımı attı.


Bandırmalı ünlü sağlık memuru Dursun Akkoyuncu’nun güzel kızı Merve ile Can ailesinin yakışıklı oğlu Gökhan’ın yemekli nişan törenine Odaman Otel sahibi Lale Odaman Kılıç Evim Apart ve Odaman İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ünlü iş adamı Recep Kılıç, Mustafa Çömez, Müsiad Bandırma Şube Başkanı Ahmet Çömez, Dursun Akkoyuncu ailesi, Can ailesi, Gökhan Can’ın annesi Perihan Hanım ile babası Nejdet Can misafirlerle yakından ilgilendiler.

Dursun Akkoyuncu’nun İstanbul’dan gelen ablası Hayrünisa Gürol Hanım şık kıyafeti ile nişan gecesine renk kattı.

Grand Asya Otel’de muhteşem şekilde süslenen yemek masaları davetlilerden tam not aldı.

Genç çiftin nişan yüzükleri alkışlarla takıldı. Sahneye çıkan ünlü ses sanatçıları ve orkestra eşliğinde Merve ve Gökhan ilk danslarını yaptıktan sonra nişan pastasını kestiler. Hepsi birbirinden şık davetlilerin katıldığı nişan yemeği samimi havada geçti.

Bizde Bandırma’nın Sesi gazetesi olarak Merve ve Gökhan’ı tebrik eder ömür boyu mutluluklar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.