MEM'de kayıtlar başladı | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

MEM’de kayıtlar başladı

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Mesleki Eğitim Müdürü İbrahim Delen gazetecilere yaptığı açıklamada, çırak öğrenci kayıtlarının 29 Ocak 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar devam edeceğini söyledi.
Örgün eğitime devam etmemiş veya bitirmiş bir meslek sahibi olmak, işini kurmak isteyenlerin biran öne kayıtlarını yaptırmaları çağrısında bulunan Delen, kayıt için yaş sınırının bulunmadığını açıkladı. Genel, mesleki, teknik ve hijyen kurslarıyla ilgili başvuruların alınmakta olduğunu kaydeden Delen, kursların yeterli başvurunun yapılması halinde açıldığını söyledi.
Tehlikeli ve çok tehlikeli meslekler kapsamında 01 Ocak 2013 tarihinden önce işe başlayanlar için kurs başvurularının başladığını kaydeden Delen “2016 Şubat dönemi kalfalık ve ustalık sınavları 01 -19 Şubat 2016 tarihleri arasında yapılacaktır. Sınava girecek adaylar için sınav tarihleri 25 Ocak 2016 tarihinde merkezimizde ilan edilecektir. Adaylar sınava giriş belgelerini 25 Ocak 2016 tarihinden itibaren merkezimizden alabilirler. Sınava giriş belgesi olmayan adaylar sınavlara alınmayacaktır. Açık lise kayıtları ise 18 Ocak-05 Şubat 2016 tarihleri arasında yapılacaktır” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.